#2017-01-13 00:08:04 

zambezia

Użytkownik

Z ludźmi ze studiów chciałabym rozkręcić biznes. Mamy sporo fajnych pomysłów i sporo zapału ale wiadomo że trzeba pewne rzeczy organizacyjne i formalne ogarnąć. Jedna z nich to obsługa księgowa. Ciekawi mnie jak to wygląda w Warszawie cenowo? Ludzie mówią że jest drogo – prawda czy fałsz?
#2017-01-13 02:45:10 

przemyślid

Użytkownik

Może odpowiem enigmatycznie – prawda i fałsz. Wszystko zależy od profilu działalności firmy która potrzebuje księgowości, skali spraw jakie trzeba ogarnąć itd. Od tego ceny są zwykle ściśle uzależnione i przez to opinie mogą być skrajnie różne.
#2017-01-13 03:29:04 

sarra

Użytkownik

Przedmówca ma bardzo dużo racji. Nie ma żadnego uniwersalnego prawa. Ale ogólnie gdy chodzi o księgowość Warszawa cennik posiada dość wyśrubowany co raczej dziwić nikogo nie powinno. Mimo to sądzę że da się znaleźć korzystne okazje ale to wymaga cierpliwości.
#2017-01-13 04:29:08 

Retronomicon

Użytkownik

Czasami ciężko o cierpliwość i szukanie gdy czas nagli. Dlatego ja od dawna stawiam na sprawdzoną opcję: http://www.optimum-waw.pl/cennik-uslug-ksiegowych. Zdecydowanie najlepsze biuro z jakim miałem styczność a trochę się tego przewinęło...
#2017-01-13 06:06:40 

mister

Użytkownik

Wydaje mi się że akurat to biuro do drogich wcale nie należy, tak przynajmniej kojarzę z opinii jakie słyszałem. I to chyba pokazuje że da się taniej, choć pewnie definicja „taniości” bywa subiektywna.
#2017-01-13 08:12:00 

choinka

Użytkownik

Trzeba mierzyć siły na zamiary, dlatego fajnie że tak się zastanawiacie nad wszystkim. Kasę w dowolne rzeczy łatwo utopić ale odzyskać ją potem trudno. Dlatego właśnie jak wiązać się z biurem księgowym to porządnym.
#2017-01-13 09:38:06 

Nephren-Ka

Użytkownik

Nie jestem z Warszawy ale z tego co słyszałem nie ma jakiejś masakry cenowej jak chodzi o księgowość.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015