#2017-02-03 07:01:32 

Retronomicon

Użytkownik

Witam serdecznie! Bardzo zależy mi na wyszkoleniu grupy naprawdę profesjonalnych sprzedawców do mojej restauracji, ludzi, którzy będą potrafili dopasować się do danej sytuacji i naprawdę zapewnić dobre wyniki sprzedażowe. Podstawowe pytanie to jak się w ogóle do tego zabrać? Znacie jakieś dobre szkolenia dla handlowców?
#2017-02-03 08:14:38 

przemyślid

Użytkownik

Powiem Ci kolego tak, w tym wypadku generalnie wchodzimy już na pole psychologii handlu. Trzeba nauczyć się odczytywać ludzi, dostrzegać ich potrzeby zanim jeszcze dojdzie do poważniejszej rozmowy. Uwierz mi, że wiem co mówię. Żadne szkolenie z technik sprzedaży nie będzie dobre, jeśli nie ociera się właśnie o psychologię!
#2017-02-03 10:22:31 

kolorowa

Użytkownik

A czytałeś sobie może ten artykuł http://michallegowski.pl/case-study-nizsza-pensja-wyzsze-zarobki/? To niesamowite jak odpowiednio przeszkoleni kelnerzy potrafią, pomimo obniżonej pensji zacząć zarabiać niesamowite pieniądze poprzez intensyfikację napiwków ;) To właśnie tutaj masz profesjonalne szkolenia handlowców, a przykładem jest właśnie ów artykułów. Zobacz jak temat został dokładnie rozpracowany, to właśnie tak powinny wyglądać szkolenia.
#2017-02-03 12:19:22 

Retronomicon

Użytkownik

Kurczę, przeczytałem sobie to na tej stronie michallegowski.pl i dosłownie jestem zaskoczony! Nie spodziewałem się, że można osiągać takie efekty, ale z drugiej strony właśnie o takim sukcesie handlowym marzyłem! Ja rozumiem, że szkolenia dopasowane są tam do potrzeb?
#2017-02-03 12:47:27 

kolorowa

Użytkownik

Pewnie, że tak. Widzisz sam, że samo prowadzenie szkolenia poprzedza szkolenie się samego trenera, który przygotowuje się odpowiednio do takiej sesji. Super sprawa, polecam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015