#2017-02-09 06:48:18 

zambezia

Użytkownik

Witam serdecznie. Piszę do Was z prośbą o pewną poradę. Czy według Was pójście ze swoim mężem na kurs tańca towarzyskiego może spowodować zacieśnianie się naszych więzi? Może się Wam to wydać dziwne, ale od długiego czasu bardzo źle się między nami układa. Co gorsza, w zasadzie nic już nie robimy razem ;( Co myślicie o takim pomyśle przełamania tych lodów? Swoją droga jest w wa-wie jakaś fajna szkola z takim tańcem?
#2017-02-09 07:17:16 

sarra

Użytkownik

No nie da się ukryć, że taniec towarzyski może bardzo zbliżać ludzi, ale uważaj na jedną rzecz. Jeśli Tobie albo mężowi nie będzie szła nauka to mogą pojawić się nerwy i w efekcie skutek może być odwrotny niż zamierzony…
#2017-02-09 09:28:16 

zambezia

Użytkownik

O to akurat się nie martwię, oboje kiedyś lubiliśmy tańczyć, szło nam bardzo dobrze i naprawdę to lubiliśmy.
#2017-02-09 10:47:53 

sarra

Użytkownik

Skoro tak to ja uważam, że jak najbardziej pomysł dobry. Jeśli natomiast chodzi o taniec towarzyski w Warszawie to według mnie powinnas skontaktować się z tą szkołą http://www.risingstars.com.pl/oferta/taniec-towarzyski-dorosli. Mają siedzibę w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta, spokojnie można się tam dostać z wielu dzielnicy stolicy. Co do samej oferty to strasznie profesjonalni instruktorzy. Nauczyli mnie tańca na cacy, a byłam kompletnym zerem. Co więcej, taniec przełamał u mnie wstyd, który wcześniej ograniczał mnie w życiu. Tam wiedzą jak podejść do człowieka, a i lekce prowadzone są w bardzo przyjemnej atmosferze.
#2017-02-09 10:57:25 

mister

Użytkownik

Podpisuję się wszystkimi kończynami pod tym co wyżej! W Rising Stars na początku uczyłem się, z obecną już żoną, pierwszego tańca na nasze wesele, a niedługo później zapisaliśmy się już normalnie na towarzyski. Super instruktorzy, dobrze wyposażona szkoła, grupy są niewielkie, przez co lekcje stają się efektywniejsze. Bardzo sympatycznie było.
#2017-02-09 12:02:49 

zambezia

Użytkownik

Dobra, to trzeba będzie spróbować swoich sił w tańcu. Bardzo liczę na to, że coś się zmieni między nami bo póki co wszystko zmierza niestety do rozłąki :/ Dzięki i trzymajcie się!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015