#2017-02-12 21:51:13 

Brandon

Użytkownik

Witam Was, Drodzy Forumowicze. Ostatnio zainteresowałem się tematem kolekcjonowania nasion marihuany. Przejrzałem nawet kilka stron internetowych, ale wszystkie sklepy oferujące takie zakupy działają za granicą. Czy ktoś może słyszał o jakimś sklepiku ulokowanym w naszym kraju? Jeśli możecie, to polećcie też jakieś dobre do kolekcjonowania odmiany.
#2017-02-13 00:50:15 

zambezia

Użytkownik

Cześć. Ja od dłuższego czasu szukam takiego sklepu i raczej bez powodzenia. Raz nawet zamówiłam i nic mi nie wysłano. Okazało się, że ktoś kasę chciał wyłudzić.
#2017-02-13 01:09:08 

sarra

Użytkownik

A ja mam to szczęście, że znam odpowiednie miejsce. I chętnie się nim z Wami podzielę. Polecam zajrzeć tutaj: http://www.klasermarii.pl/amnesia-haze-nasiona-c-39_41.html. No i dobrze będzie zacząć właśnie od tej odmiany. Jeśli bowiem chodzi o Amnesia Haze nasiona są bardzo łatwe w kolekcjonowaniu. Z pewnością sprawi Wam to wiele frajdy. :)
#2017-02-13 03:54:08 

Nephren-Ka

Użytkownik

Hej wszystkim! To pozostając na stronce tego sklepu chciałbym zarekomendować do kolekcjonowania odmianę Sativa nasiona, której zbiera się na prawdę łatwo. Więcej ifnromacji znajdziecie tutaj: http://www.klasermarii.pl/glownie-sativa-c-7_15.html. Wybór poszczególnych odmian jest duzy wiec na pewno znajdziecie coś dla siebie. :)
#2017-02-13 05:42:55 

Retronomicon

Użytkownik

To prawda, sativa nie sprawia większych problemów początkującym kolekcjonerom, więc na pewno ją docenicie. Myślę, że zajmie ważne miejsce w Waszych klaserach. :)
#2017-02-13 08:31:11 

zambezia

Użytkownik

Ja jestem bardzo wdzięczna za wrzucenie tutaj tej stronki. Nawet nie wiedziałam, że taki sklepik można znaleźć w Warszawie. A że do stolicy mam blisko, to na pewno ich odwiedzę, aby uzupełnić kolekcję. Widzę, że wybór różnych odmian i gatunków jest naprawdę imponujący.
#2017-02-13 10:50:02 

Brandon

Użytkownik

Ja też bardzo dziękuję. Co prawda do Warszawy mam kawałeczek, ale myślę, że w pozyskaniu materiałów kolekcjonerskich pomogą mi poczta lub kurier. Naprawdę dobrze wiedzieć, że można zrobić u nas takie zakupy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015