#2017-03-08 22:32:38 

kolorowa

Użytkownik

Czy ktoś korzystał z usług firmy oferującej nie tylko znalezienie najemcy jak zwykłe biuro nieruchomości, ale też właśnie zarządzanie nieruchomością oddaną do wynajęcia? Czy warto się na to zdecydować? Chodzi mi zwłaszcza o to czy faktycznie jest to takie wielkie udogodnienie i czy opłaca się to pod względem cenowym
#2017-03-08 23:57:54 

Brandon

Użytkownik

Wydaje mi się że to ma sens zwłaszcza w przypadku kosztownych mieszkań czy nawet apartamentów i z tego co wiem to głównie do klientów oferujących do wynajęcia takie nieruchomości takie oferty są kierowane. Dlaczego? Bo taka firma zajmuje się zabezpieczeniem majątku znadujacego się w takiej nieruchomości no i jej samej, na przykład przed zniszczeniem. W przypadku jakiegoś starego mieszkania z tanim wyposażeniem raczej nie jest to potrzebne, wystarczy zwyczajna kaucja. Poza tym w przypadku mieszkań z wyższym standardem, których wynajem sporo kosztuje, trudniej jest znaleźć najemców i trzeba wiedzieć jak do nich dotrzeć, firma na pewno zrobi to łatwiej i sprawniej bo ma do dyspozycji odpowiednie narzędzia. Mogę przy tym polecić firmę oferującą zarządzanie nieruchomościami w Poznaniu ze strony http://www.premiumforrent.pl/, działają bardzo sprawnie i mają dobre ceny
#2017-03-09 01:40:34 

kolorowa

Użytkownik

Właśnie, jak to wygląda cenowo?
#2017-03-09 03:07:05 

Brandon

Użytkownik

Wiesz, to zależy ile to dla ciebie mało a ile dużo. Wydaje mi się, że biorąc pod uwagę wielką wygodę jaką PREMIUM FOR RENT zapewnia (nie trzeba się dosłownie o nic martwić co dla mnie było wręcz bezcenne) cena nie jest duża. Poza tym jak chcesz wynająć kosztowne mieszkanie czy apartament to tym bardziej te pieniadze nie będą dla ciebie duże, tak myślę
#2017-03-09 05:42:25 

kolorowa

Użytkownik

Czyli ogólnie oplaca się na to zdecydować, pod każdym względem?
#2017-03-09 06:20:52 

Brandon

Użytkownik

Dla mnie to była bardzo dobra decyzja i często polecam takie rozwiązanie znajomym, z tego co wiem też są w pełni usatysfakcjonowani więc wydaje mi się, że tak :)
#2017-03-09 08:14:13 

kolorowa

Użytkownik

Ok, zatem zapoznam się z tym bliżej, dziękuję za odpowiedzi :) Pozdrawiam serdecznie :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015