#2017-03-23 23:48:32 

Brandon

Użytkownik

Zdecydowałem że pojadę w tym roku do Jastrzębiej Góry. Tam mnie z moją dziewczyną jeszcze nie było. Nie mam orientacji jak wygląda baza noclegowa w tej miejscowości – ponoć fajnie ale zero konkretów. Dlatego chętnie się czegoś dowiem – może ktoś był i coś poleca? Byle nie za drogo :)
#2017-03-24 01:43:47 

Nephren-Ka

Użytkownik

My najczęściej jeździmy do Kołobrzegu albo do Grzybowa ale o Jastrzębiej słyszałem sporo dobrego. Ponoć świetne zaplecze w postaci hoteli i pensjonatów. Ładne pokoje, wygodnie i sporo dobrych knajp. Może następnym razem zawitamy i tam :)
#2017-03-24 03:06:31 

choinka

Użytkownik

Spojrzyj czy na stronie super-wczasy.pl nie ma jakichś ofert. Już kiedyś z niej korzystałam moi znajomi też. Jak chce się mieć komfortowy nocleg i nie naciąć się na kiepskim pokoju to warto tam zerknąć.
#2017-03-24 03:18:09 

Retronomicon

Użytkownik

Fakt są oferty, nieźle to wygląda http://super-wczasy.pl/noclegi/jastrzebia-gora. W sumie sam jeszcze nie zdecydowałem dokąd pojadę ale zaczynam się poważnie zastanawiać. Zdaje się że Jastrzębia Góra pokoje oferuje na poziomie jaki lubię czyli wygoda bez ekstrawagancji.
#2017-03-24 05:19:33 

groźna

Użytkownik

Cenię sobie wygodę w czasie urlopu. Chyba jak większość ludzi wychodzę z założenia że nie po to oszczędzamy na wakacje żeby potem się męczyć w kiepskich warunkach. To dla mnie dość logiczne.
#2017-03-24 05:32:43 

przemyślid

Użytkownik

U mnie nie musi być Bóg wie jaki luksus aczkolwiek wolę jak jest ładna łazienka (koniecznie czysta), telewizorem w pokoju też nie pogardzę. Dokładnie jak napisała koleżanka – jak już jechać to niech będzie wygodnie.
#2017-03-24 08:15:03 

Aegialeus-586

Użytkownik

Bałtyk jest super, o Jastrzębiej Górze można wiele poczytać. Trochę ciężko wejść na plażę ale klimat i otoczenie wynagradzają wszystko. Może kolejne wakacje tam właśnie spędzę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015