#2017-04-04 01:05:37 

Elisabeth Bathory

Użytkownik

Hej, szukam profesjonalnej firmy zajmującej się czyszczeniem posadzek. Niby podłoga jest zmywana, zamiatana, odkurzana i tak dalej, ale to jednak nie to samo, chciałabym raz się zdecydo-wać (no, jak na razie raz bo pierwszy raz, później zobaczymy) na takie profesjonalne czyszczenie posadzki, za pomocą innych środków takich profesjonalnych i tych maszyn ich… Macie kogoś, kto się tym zajmuje i kogo możecie polecić?
#2017-04-04 02:50:22 

groźna

Użytkownik

Ale to chodzi o takie czyszczenie fug też w płytkach itp.? To najlepiej parą wodną moim zdaniem, tak widziałam przynajmniej w internecie, można sobie maszynę kupić do tego specjalną, taką nie za dużą wcale i samemu można bez problemu używać.
#2017-04-04 04:36:55 

Elisabeth Bathory

Użytkownik

Nie, nieee… To nie o to mi chodzi, tylko o posadzkę taką normalną, a nie płytki. My mamy jednolity gres polerowany i nie ma fug żadnych.
#2017-04-04 07:27:52 

groźna

Użytkownik

Aha, to pierwsze słyszę żeby ktoś tak to czyścić miał, odkurzyć porządnie i umyć mopem jakimś lepszym i płynem porządnym a nie jakimś tam najtańszym i chyba dobrze będzie, nie?
#2017-04-04 07:57:08 

choinka

Użytkownik

No właśnie nie zawsze jest dobrze tak, czasami warto zainwestować w porządne czyszczenie posadzki, tak raz na jakiś tam czas. I jeśli chodzi o sprawdzoną firmę godną polecenia to zajrzyj sobie tutaj: http://steamlux.pl/doczyszczanie-posadzek.html. Szczerze Ci polecam, jeśli chodzi o czyszczenie posadzek to prawdziwi fachowcy.
#2017-04-04 08:27:23 

Elisabeth Bathory

Użytkownik

O super, dzięki za namiary! Rozumiem, że firma przetestowana przez Ciebie?
#2017-04-04 09:14:35 

choinka

Użytkownik

Tak, jasne. Ja z firmią http://steamlux.pl/ wiele razy już współpracowałam. Tj. czyścili u mnie posadzki właśnie, tapicerki prali i wykładziny tez, w aucie sprzątali… Więc wypróbowani, zawsze bardzo zadowolona byłam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015