#2017-05-17 06:28:39 

Brandon

Użytkownik

czy jest tu na forum ktoś, kto zajmował się zlecaniem montażu klimatyzacji w swojej firmie? Czeka mnie takie zadanie i chętnie zbiorę różne opinie. Możecie podawać konkretnych wykonawców, ale też jakieś wskazówki, na co trzeba zwracać uwagę i jak uniknąć straty czasu i pieniędzy… zachęcam do dyskusji.;)
#2017-05-17 07:58:07 

Retronomicon

Użytkownik

Referencje. Z kim firma instalacyjna współpracowała i jakie są o niej opinie. Warto patrzeć i na listy referencyjne, i na różne strony w Internecie. Mimo wszystko klienci, którzy dotknęli się współpracy z firmą, wiedzą najlepiej jak to wygląda. Dopiero drugorzędne są rozpiski ofertowe, gdzie można wiele obiecać. Aha, no i jeszcze zawsze lizy się dobry kontakt z pracownikami, muszą być otwarci na pytania i rozmowy.
#2017-05-17 09:34:56 

kolorowa

Użytkownik

zgadzam się co do opinii i listów referencyjnych, to jest fajna wskazówka. Generalnie polecam sprawdzić sobie ofertę tej firmy http://www.plusinstal.com/, wykonywali dla mojego biura klimatyzację w Warszawie i jestem zadowolona z usług, wszystko zgodnie z obietnicami.:)
#2017-05-17 10:53:28 

pangolonka

Użytkownik

również mogę potwierdzić, że firma plusINSTAL się sprawdza. Robili u mnie i wentylację, i klimatyzację. Przede wszystkim pomogli dobrać optymalne systemy, które są w miarę energooszczędne i bardzo funkcjonalne. A jeśli chodzi o sam proces wyboru firmy to myślę, że to w czasie rozmowy idzie wyczuć, na ile się fachowiec zna na swoich zadaniach.
#2017-05-17 13:22:23 

kolorowa

Użytkownik

właśnie, da się wyczuć, tylko trzeba uważnie obserwować.;) no i zawsze warto najpierw się chociaż troszkę zorientować w temacie, by nie zostać niczym zaskoczonym i by niektóre terminy nie zrobiły zamieszania w głowie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015