#2017-07-11 20:50:06 

Retronomicon

Użytkownik

Nie za dobrze sprawy się mają jak chodzi o okna w moich dwóch garażach. Nie są już szczelne jak kiedyś, wizualnie też szału nie ma. Sądzę że wymiana w najbliższych tygodniach mnie nie ominie więc może polecicie jakieś rozwiązanie? Fajnie gdyby było to coś konkretnego, marka itp.
#2017-07-11 23:14:11 

Brandon

Użytkownik

Pytanie czy chcesz kupić coś krajowego czy z importu? Droga opcja IMO się nie opłaca wcale bo przepłacisz a nic lepszego niż od polskich firm nie dostaniesz. Ale to już jest kwestia całkiem indywidualna.
#2017-07-12 01:31:24 

Aegialeus-586

Użytkownik

Jak na stałe to ma być a nie kolejna prowizorka to warto zamówić od producenta bezpośrednio. Kupując okno w sklepie tak naprawdę nie masz pewności co to jest, skąd i z czego zostało zrobione.
#2017-07-12 02:40:46 

kolorowa

Użytkownik

Kuzyn ma firmę budowlaną i zajmował się też naszym remontem pół roku temu. Okna w garażu mamy od tej firmy - http://www.erna.pl/produkty/. Byłam mocno zaskoczona niską ceną i nawet się nieco obawiałam czy to nie jest jakieś byle co ale jak się okazało to jedne z lepszych okien do bram garażowych na rynku. Poliwęglan, uszczelki wlewane – kuzyn tłumaczył jakie korzyści z tego płyną. I jak dotąd okienka się super spisują, zima minęła i nie było najmniejszych kłopotów z izolacją.
#2017-07-12 04:19:30 

mister

Użytkownik

Obiło mi się o uszy coś o tej firmie i na pewno był to też pozytywny głos. Sądzę że zdecydowanie warto – jak są dobre opinie i do tego jest polski wytwórca to ja nie mam zwyczaju się wahać.
#2017-07-12 04:58:44 

pystynna_Nel

Użytkownik

Super że mamy teraz w Polsce takich świetnych wytwórców. Nie zawsze tak było – pamiętam jakie były np. okna za PRL, masakra. Teraz są zupełnie inne technologie i inne podejście do nabywcy.
#2017-07-12 05:53:06 

przemyślid

Użytkownik

Wspomniałbym też o naszych fachowcach – na szczęście nie wszyscy pojechali do Anglii i są jeszcze tacy którym opłaca się powierzyć remont. Sam biorę zawsze ekipę z polecenia bo tak jest jednak najpewniej.
#2017-07-12 08:47:13 

pangolonka

Użytkownik

Z moimi oknami garażowymi zawsze były problemy już pora na nowe. Zainspirowaliście mnie, sprawdzę dokładniej co to za firma polecana tu bo opinie wyglądają bardzo zachęcająco.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015