#2017-07-12 00:13:26 

sarra

Użytkownik

Mam teraz troche rzeczy do ogarnięcia i troche brakuje mi czasu żeby się na porzadnie zajac moja praca magisterska. Czy ktos z was zna się na pisaniu prac magisterskich i moglby mi z tym jakos pomoc? Temat dotyczy odpowiedzialności materialnej.
#2017-07-12 01:24:31 

choinka

Użytkownik

Musisz mieć najpierw dokladnie zaplanowane co i jak masz zamiar pisac. Teraz i tak pisanie pracy magisterskiej np. jest duzo łatwiejsze niż kiedy bo jest net i jest wiecej informacji w nim. Ale kiedys to była naprawde tragedia. Godziny w bibliotece z których i tak nic nie wynikalo.
#2017-07-12 02:53:06 

groźna

Użytkownik

Po prostu teraz sa inne czasy heh a pisanie pracy licencjackiej i magisterskiej zostało :P
#2017-07-12 04:10:31 

kolorowa

Użytkownik

Czasami wlasnie mam takie wrazenie ze w Polsce w pewnych kwestiach nie ma co liczyc na zmianę. I chyab tak niestety jest.
#2017-07-12 04:48:50 

przemyślid

Użytkownik

Jak miałem problem żeby mója prace licencjacką doprowadzic do ladu i składu to się kontaktowalem z taka firma http://twojredaktor.pl/ oni maja redaktorów którzy wlasnie znaja się na pisaniu prac zaliczeniowych opracowań itd. Oni akurat się specjalizuja w tematyce bardziej ekonomia, zarządzanie, administracja… Ja miałem tez cos z prawem związanego prawo pracownika do urlopu macierzyńskiego jako ochrona rodzicielstwa… cos tego typu. A jak masz jakies błedy to ci mogą tez poprawic od razu. Teraz na pewno szybciej idzie pisanie prac magisterskich niż kiedys :P
#2017-07-12 05:57:32 

Brandon

Użytkownik

A jednak sa i tacy dla których pisanie prac jest bez sensu. Tylko ze jakis papier ze człowiek cos umie musi być.
#2017-07-12 08:20:41 

przemyślid

Użytkownik

Wiesz akurat ta firma TWÓJ REDAKTOR to naprawde solidna jest wiec jak chcesz cos poprawic dołożyć kilka stron to oni ci powiedza co masz dokladnei zrobic. I wtedy to Pojdzie ci sprawniej. No i maja osoby które znaja się na danej tematyce a nie ze ci zaczna wymyślać wlasne teorie spiskowe heh solidnie działaja to na bank.
#2017-07-12 09:36:01 

choinka

Użytkownik

Licz się z tym ze pisanie prac magisterskich nie jest błahostką. Bo wymaga zwyczajnie szukania nawet jeśli w necie to super ale tez w bibliotekach przewertowania stron . I jest cala masa rzeczy zwizana z dobrym ustawieniem stron itd.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015