#2017-07-24 20:17:32 

Retronomicon

Użytkownik

Interesuje mnie z pewnych względów branża usług w zakresie windykacji. Temat niezbyt przyjemny ale bardzo w tym momencie ważny dla mnie. Chciałbym poznać opinie na temat warszawskiego rynku lokalnego, które z firm wypadają korzystnie i z jakich powodów? Liczę na wypowiedzi.
#2017-07-24 22:53:31 

kolorowa

Użytkownik

Lepiej żebym nigdy nie musiała korzystać ani być przedmiotem działań takich firm! Nic w tej kwestii do powiedzenia nie mam, pieniędzy nie pożyczam nikomu ani od nikogo.
#2017-07-25 01:42:14 

przemyślid

Użytkownik

Chyba najwięcej do powiedzenia w tym temacie mogą mieć osoby które prowadzą jakieś swoje biznesy. Przedsiębiorcy są najczęściej klientami firm wyspecjalizowanych w windykowaniu długów.
#2017-07-25 02:14:26 

mister

Użytkownik

Dość dużym problemem jest spore zróżnicowanie między takimi podmiotami pod względem doświadczenia, jakości zaplecza prawnego itp. Na pewno jest ogromny postęp w stosunku do tego co było kiedyś ale wciąż bywa różnie.
#2017-07-25 04:04:31 

pangolonka

Użytkownik

Podstawa to zaufać solidnemu windykatorowi. Egzekucja to nie są przelewki i formalnie musi być wszystko na tip top żeby mieć znów to co się straciło. Tu są usługi bardzo godne polecenia - http://www.strefawindykacji.pl/. Jak chodzi o firmy windykacyjne Warszawa jest miejscem bardzo nasyconym ale ta marka wyróżnia się na plus. Głównie pod względem tego zaplecza prawnego bo ono tu gra najważniejszą rolę. Kto kiedykolwiek musiał walczyć o odzyskanie należności od dłużnika ten wie co mam na myśli.
#2017-07-25 06:21:10 

groźna

Użytkownik

Czytałam już kilka razy o tym że nie mając solidnego prawnika tak naprawdę można sobie na dług nagwizdać. Druga sprawa to tempo w jakim wlecze się wiele sądowych postępowań – no cóż począć, same przeszkody.
#2017-07-25 07:17:52 

pystynna_Nel

Użytkownik

Myślę że gdy egzekucję powierzy się specjalistom to szanse znacząco rosną. Tym bardziej że akurat w sądzie dobry adwokat znaczy ogromnie dużo i jest w stanie nadać sprawom inny obrót...
#2017-07-25 08:34:19 

loter

Użytkownik

Obym nie musiał nigdy się bawić z tymi tematami. Mam kumpla który długu nie odzyskał i miał potem z tego tytułu poważne problemy, sam stracił firmę itp. Śliski temat.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015