#2017-09-29 04:39:21 

kolorowa

Użytkownik

Kochani prosze o polecenie sprawdzonego producenta żywności ekologicznej. Myslałam że problemy żołądkowe u kobiet po 30 po prostu muszą być ale okazało się że mam chore jelita i chyba nie toleruję glutenu - to się jeszcze sprawdzi na badaniach. Troche sie podłamałam bo jestem raczej łasuchem no ale nic, mam nadzieje ze nie bede musiala sobie aż tak wielu rzeczy odmówić.
#2017-09-29 05:05:55 

przemyślid

Użytkownik

Sporo osób cierpi na podobne schorzenia ale nie znaczy to ze muszą odmawiać sobie tego co jedli wcześniej. Trzeba trochę inaczej przyrządzać, korzystać z ekologicznych składników i można sobie smacznie i zdrowo żyć :). Moim zdaniem tani i dobry producent żywności ekologicznej to http://www.pronatura.com.pl/ a kilku już sprawdziłem bo żona jak i dzieci też są bezglutenowcami. Pozdrawiam.
#2017-09-29 07:31:21 

Aegialeus-586

Użytkownik

Często bezglutenowców źle się diagnozuje bo spora część cierpi na zapalenia przewodu pokarmowego. Niestety trzeba trochę polatać po lekarzach, miedzy innymi po tych mniej znanych żeby wyszło co tak naprawdę nam jest.
#2017-09-29 10:12:50 

przemyślid

Użytkownik

Wiesz, nie ma co się oszukiwać że dziś śmieszą nas metody leczenia stosowane 100 lat temu. Za 100 lat ktoś pewnie pośmieje się z naszych ale na tę chwilę jeśli widzę że takie jedzenie pomaga, a w zasadzie wszystko jest normalnie tak jak być powinno to nie mam zamiaru kombinować z lekarzami. Szkoda czasu a mozna jeszcze bardziej rozregulować organizm próbowaniem nowych metod.
#2017-09-29 12:23:45 

Aegialeus-586

Użytkownik

Zgadza się. Podrzuciłem tylko fakt o którym niedawno się dowiedziałem. W sumie nei cierpię na żadną z takich chorób a i tak kupuję eko mąki, makarony itd bo są najzwyczajniej w swiecie zdrowsze.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015