#2017-10-23 03:26:04 

groźna

Użytkownik

Cześć, potrzebuje namiarów na dobra kancelarię z Warszawy, ktora zajmuje się sprawami rodzinnymi. Chodzi mi o przjecie opieki nad moim młodszym rodzeństwem. Ja jestem juz pelnoletnia i w koncu mam swoje mieszkanie i chciałabym je zabrac od rodziców alkoholików. Czy w ogole jest taka szansa?
#2017-10-23 04:59:20 

Elisabeth Bathory

Użytkownik

Aż ciężko pisać, gdy się czyta takie historie jak Twoja. Wracasz mi wiare w ludzi i to, że chcesz pomóc swojemu rodzeństwu jest po prostu czyms wspaniałym. Nie wiem czy to Ci pomoże, ale ten serwisie http://prosterozwody.pl/ to jest serwis internetowy kancelarii z Warszawy od prawa rodzinnego. Na stronie masz wszystko dokładnie opisane, czym się zajmują i jak można ubiegać się o przyznanie prawa opieki. Co nalezy zrobić w pierwszej kolejności, zeby starac się o opieke nad rodzeństwem itd.
#2017-10-23 06:07:29 

choinka

Użytkownik

Dokładnie, aż serce się kraje, że są takie sytuacje. Ja prawników nie znam, ale będę się modliła za ciebie i Twoje rodzeństwo, żeby wszystko się dla was szczęśliwie zakończyło i żebyście mogli być razem.
#2017-10-23 06:32:35 

groźna

Użytkownik

Dziekuję za miłe słowa, ale to jest po prostu mój obowiązek. Jak kocham moje siostry i nie chce zeby dłużej meczyły się z rodzicami. Jak zamieszkają ze mną, w końcu będa mogły spokojnie życ i skupic się na nauce.
#2017-10-23 08:13:33 

mister

Użytkownik

Nie wiem, czy to przejęcie władzy rodzicielskiej nad rodzeństwem będzie takie proste, ale warto próbować. Adwokat w takiej sytuacji na pewno się przyda. Ja niestety nikgo nie umiem Ci polecić. Może sprawdź tego linka z wcześniejszego posta.
#2017-10-23 09:28:21 

zambezia

Użytkownik

Też trzymam za ciebie kciuki. Masz moc dziewczyno!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015