#2017-12-13 21:08:16 

Arnarra

Użytkownik

Cześć! Kompletuję wyprawkę dla noworodka i koleżanka mnie poinstruowała, że powinnam kupić osobny komplet pościeli do wózka, tak na spacery, żeby dziecko przykrywać w chłodniejsze dni. Czy wy kupujecie jeden komplet, czy też taki do wózka osobno i ewentualnie gdzie dostanę takie cudeńka w dobrych cenach?
#2017-12-13 21:51:08 

Elisabeth Bathory

Użytkownik

Obowiązkowo trzeba mieć jeden komplet do spania i osobny komplet do wózka, nie wyobrażam sobie nawet innej sytuacji. Jak kołderkę z łóżka ciągać po podwórzu, przecież to i bakterie z miejsc publicznych i czasem się zabrudzi..
#2017-12-13 23:43:56 

groźna

Użytkownik

Ja kupowałam dwa komplety. Własnie jeden uzytkowy w domu, jeden na spacery. Znalazłam okazyjnie na wyprawkowy.pl, więc wyniosło mnie to przysłowiowe grosze, a przyznaję, ze jest to zupełnie wygodnie, no i dla dziecka bezpieczne.
#2017-12-13 23:57:16 

Arnarra

Użytkownik

Po w jakich cenach kupowałaś i czy dawno temu? mam ograniczone fundusze i nie wiem czy się zdecydować. Widziałam że niektóre matki kupują śpiworki dla dzieci, ale to też nie jest tanie, a dziecko szybko z takiego śpiworka wyrasta. Kołderka może być bardziej praktyczna.
#2017-12-14 01:37:08 

groźna

Użytkownik

Pościel do wózka kupowałam tutaj https://wyprawkowy.pl/posciel-do-wozka-121. O tyle fajnie, ze sa dostępne warianty w sumie na każda kieszeń, a jakość bawełny naprawdę bardzo dobra. Myślę, ze lepiej jest kupić komplet pościeli do wózka, niż kupowac śpiworki itp, bo tak jak sama napisałaś dzieci z nich szybko wyrastają, a tu jest przynajmniej pewność że kołderka dziecku posłuży przez długi czas. A nawet w razie potrzeby można dziecko przykryć i w domu, albo u kogoś jak się jest w gościach.
#2017-12-14 04:36:51 

przemyślid

Użytkownik

Trochę nie rozumiem, chodziłem z dziewczyną do szkoły rodzenia i tam powiedziano, zeby dziecka przez pierwsze miesiące nie przykrywać kołderkami i nie stosować poduszek, bo może to grozić śmiercią łóżeczkową, a tu widze że komplet i kołderka i poduszka.
#2017-12-14 06:14:58 

groźna

Użytkownik

Na spacerze masz stały kontakt z dzieckiem i widzisz czy nie ma zasłoniętej buźki. Już nie przesadzajmy. Ja do spania dla dziecka na razie używam śpiworka, ale na spacery zabieram kołderkę, zeby było dziecku cieplej..
#2017-12-14 08:19:20 

przemyślid

Użytkownik

A no to przepraszam, nie doczytałem po prostu ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015