#2018-01-10 21:53:52 

Arnarra

Użytkownik

Hej forumowicze. Szukam zegarka jak w temacie, takiego w formie naklejek z mechanizmem na środku. Wiecie może jaki sklep oferuje takie zegarki? Zależy mi na czymś eleganckim co nie tylko będzie działać ale także doda uroku mojemu mieszkaniu.
#2018-01-11 00:40:13 

cordyllia

Użytkownik

Jeżeli chodzi o zegary na ścianę to znam jedno miejsce gdzie coś takiego znajdziesz. Wejdź sobie na stronę http://naklejkomania.eu/540-zegary-scienne i tam poszukaj. Widziałam że jest tam kilka naprawdę fajnych wzorów a osobiście bardzo mi się podoba ten z napisem home. Dała bym sobie taki na przedpokój.
#2018-01-11 03:31:02 

przemyślid

Użytkownik

Kiedyś ikea miała coś takiego w ofercie tylko akurat wzory były takie nieciekawe. Możesz zobaczyć w nowym katalogu, może poszli po rozum do głowy i ktoś się bardziej przyłożył do tych projektów :P
#2018-01-11 06:23:33 

Arnarra

Użytkownik

Mi póki co najbardziej podoba się wzór z dużym kropkami dookoła i długą wskazówką. Chcę coś klasycznego co nie będzie też zbyt mocno przyciągać uwagi.
#2018-01-11 08:46:49 

choinka

Użytkownik

To ten wzór co mówisz jest akurat bardzo fajny bo jest na tyle duży że bardzo dobrze go widać ale na pierwszy rzut oka nie widzisz że to zegar. Do tego nie ma ani cyfr ani nic więc bardzo fajnie wpasuje się we wnętrze ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015