#2018-01-23 02:05:51 

cordyllia

Użytkownik

Hej dziewczyny. Mam do was takie pytanie, potrzebuję jakiegoś dobrego płynu do demakijażu, ale musi to być taki preparat który nie będzie podrażniał mojej delikatnej skóry. Czytałam dobre opinie o produktach avene. Co o nich sądzicie?
#2018-01-23 04:27:13 

Elisabeth Bathory

Użytkownik

Akurat z tą firmą mam bardzo przyjemne doświadczenia. Ich produkty mają swoją cenę, ale są to najlepsze kosmetyki do pielęgnacji skóry jakich do tej pory używałam. Szczególnie polecam maseczkę kojącą. Miałam problemy z zaczerwienieniem i od kiedy to stosuje problem ustał :)
#2018-01-23 06:16:56 

pystynna_Nel

Użytkownik

Możesz sobie zobaczyć na aptekamini.pl bo mają tam spory wybór produktów w tej firmy i jest znacznie taniej niż w klasycznej drogerii. Używałam ich kremu pod oczy oraz wody termalnej. Jeżeli masz jakieś problemy ze skórą to te kosmetyki idealnie się nadają.
#2018-01-23 06:34:15 

przemyślid

Użytkownik

Moja żona ma na półce kremów tej firmy. Kiedyś miała spore problemy z suchą skórą. Jak nie używała kremu to po kilku godzinach skóra robiła się strasznie szorstka i aż biała od tego wszystkiego. Od kiedy używa tych kosmetyków to nie narzeka na suchość ;)
#2018-01-23 06:48:33 

choinka

Użytkownik

Jak wejdziesz na https://www.aptekamini.pl/avene-plyn-micelarny-400-ml-plynmice-400m.html to tam masz firmy avene płyn micelarny. Sama go używam i łatwo usuwa nawet mocny makijaż a skóra jest nawilżona i nie ma żadnych śladów po make upie.
#2018-01-23 07:57:36 

cordyllia

Użytkownik

Swojego czasu używałam tonik i właśnie po nim mam straszne zaczerwienienia i skóra robi się sucha i szorstka. Staram się nawet zbyt mocno nie malować ale czasem jest taka okazja że aż nie wypada.
#2018-01-23 08:18:28 

choinka

Użytkownik

Taki płyn idealnie się u ciebie sprawdzi. Do tego dokup jakiś krem i twoja skóra będzie w świetnej kondycji cały czas :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015