#2019-05-21 22:37:44 

cordyllia

Użytkownik

Słuchajcie, coraz intensywniej uprawiam sport, a konkretniej bieganie i dlatego uznałam, że czas najwyższy postawić na jakieś porządniejsze buty. Nie pytajcie nawet w czym teraz biegam, szkoda gadać :D Mam więc pytanie jak w temacie, sporo się o tych butach naczytałam i ogólnie są chwalone, ale ile w tym wszystkim jest prawdy?
#2019-05-21 22:56:03 

groźna

Użytkownik

Nie wiem co czytałaś dokładnie, ale według mnie może być tam dużo prawdy. Ja jestem bardzo zadowolona, a od wiosny do jesieni naprawdę nie oszczędzam butów ;)
#2019-05-22 00:46:55 

sarra

Użytkownik

To prawda, też kiedyś się zastanawiałam i ostatecznie zamówiłam dla siebie. To co mówią o Nike Air Max opinie naprawdę potwierdza się w rzeczywistości. Szczególnie mogę polecić ten model https://ctxsport.com/produkt/buty-nike-air-max-sequent-3/ i to nie tylko dlatego, że dobrze wyglądają. Są po prostu bardzo wygodne, mięciutko się w nich biega i noga się nie poci. Zeszłego roku biegałam nawet baaardzo późną jesienią i było super, cieplutko.
#2019-05-22 01:18:17 

cordyllia

Użytkownik

Ja to w ogóle póki co mam na tyle duże ambicje, że nawet zimą planuję trenować, ale to wiadomo, muszą być już inne buty. Pytanie jeszcze tylko, czy zamawiałaś właśnie w tamtym sklepie? Sprawdzone miejsce?
#2019-05-22 02:27:14 

sarra

Użytkownik

Tak, dokładnie tam. Zresztą w sklepie CTX Sport zamawiałam już niejednokrotnie i zawsze byłam bardzo zadowolona. Często aktualizują kolekcje i przede wszystkim zawsze mają to, co aktualnie najmodniejsze. Do tego dużo promocji, warto zaglądać regularnie.
#2019-05-22 03:17:51 

przemyślid

Użytkownik

Przy bieganiu najważniejsza jest właśnie podeszwa, szczególnie jak nie robisz tego na bieżni. Musi dobrze amortyzować każdy krok. Potem po czasie stawy dają o sobie znać.
#2019-05-22 05:34:56 

cordyllia

Użytkownik

Masz rację i muszę przyznać, że to jeden z powodów, dla których planuję właśnie kupić porządniejsze buty.
#2019-05-22 05:51:59 

Retronomicon

Użytkownik

Polecam Ci jeszcze zajrzeć do kategorii Adidas w sklepie. Osobiście uważam, że do uprawiania sportów mają o wiele lepszą ofertę. Solidniejsze materiały, ale przede wszystkim ich wysoka jakość. Dzięki niej but dopasowuje się idealnie do stopy, a nie odwrotnie, co bywa bolesne ;)
#2019-05-22 08:02:14 

cordyllia

Użytkownik

Zobaczymy. Tak czy inaczej, dzięki za pomoc!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015