#2019-10-28 01:00:31 

choinka

Użytkownik

Mam pytanie dotyczące pozycjonowania strony, a właściwie to wyceny i pozycjonowania. Chciałam się zapytać po jakim czasie od wyceny firmy przystępują do działania. Nie ukrywam, że jak już się zdecyduje to chciałbym jak najszybciej zacząć robotę, no i pewnie jak najszybciej chciałabym ją skończyć.
#2019-10-28 03:44:13 

pangolonka

Użytkownik

Hola to raczej ekspres nie będzie :))) To musi nieco potrwać, bo inaczej i szkoda tworich pieniędzy i szkoda pracy ludzi, którzy będą całość pozycjonowali. Efekty samego działania są widoczne dopiero po jakimś czasie i nie jest to na pewno tydzień.
#2019-10-28 06:08:31 

choinka

Użytkownik

No to ktoś mi przekazał złe info :)))
#2019-10-28 07:50:31 

przemyślid

Użytkownik

No niestety tak. Wycena pozycjonowania strony to proces obejmujący całościowy pakiet czynności, który jednak tak do końca nie jest zamknięty. Wszystko przez fakt, że proces pozycjonowania odbywa się jeszcze przez długi czas. Klienci nie powinni poprzestać na dostaniu się do najlepszej dziesiątki wyników. Warto być na samym szczycie listy wyszukiwania. No i wycena pozycjonowania strony trochę się wtedy zmienia, bo to jednak spora ilość pracy ponad podstawowe czynności.
#2019-10-28 08:52:42 

Aegialeus-586

Użytkownik

Ja się już jakiś czas zabieram do podjęcia tematu i chyba teraz już zacznę, bo też myślałem, że to może pójdzie szybciej. Poczytałem trochę i tutaj efekty faktycznie przychodzą po jakims czasie. Ale na szczęście są narzędzia do raportowania wyników, więc będę wiedział jak to faktycznie wygląda.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015