#2014-05-15 05:41:37 

Brandon

Użytkownik

Zespoły weselne są najlepsze. Uważam, że nikt tak nie rozbawi towarzystwa, jak taka kapela. Ja nie miałem jeszcze wesela, ale dwa miesiące temu mój starszy brat żenił się, a ja byłem świadkiem. Obydwaj jesteśmy miłośnikami muzyki rockowej. Dlatego średnio nam się widziało, aby na jego weselu leciało disco polo. Coś musieliśmy koniecznie wykombinować. Idąc któregoś dnia, dostałem na ulicy broszurkę o tytule: zespół weselny z Wielkopolski. Pokazałem to Sebastianowi, a on do nich zadzwonił. Chyba mieliśmy farta, gdyż akurat kiedy był termin przyjęcia weselnego mojego braciaka to mieli wolny czas. Zarezerwował ich. Ale przyjęcie weselne było ekstra. Przenigdy tak dobrze się nie wyskakałem. Jak ja brał ślub to też taką kapelę sobie zamówię. ; )
#2014-05-15 05:53:26 

przemyślid

Użytkownik

Najkorzystniej jest zainwestować w zespoły muzyczne na wesele. Ja w ten sposób zrobiłem wspólnie z narzeczoną i zupełnie tego nie żałujemy. Dużo bym dał, żeby przeżyć znów ślub, jednak to w ogóle już nie nastąpi. Aktualnie jesteśmy z Magdą dwa lata po tym wydarzeniu i układa nam się świetnie. W tej chwili nie mamy jeszcze latorośli, jednak może to się niebawem zmieni ; )
#2014-05-15 08:02:07 

Saffieldite

Użytkownik

Według mnie są podzielone zdania co do kapel i DJ'ów. Niektórzy stawiają na tradycję, inni zaś pragną czegoś nowego. Tak był w przypadku mojej siostry, która miała wesele dwa lata przede mną. Wynajęła sobie DJ'a, który według jej miał być taki ekstra. No nie udało się, gdyż niestety nic a nic nie potrafił rozbawić wszystkich gości. Ja zaś zdecydowałam się na rockową orkiestrę Oldschoolrockers, którą odnalazłam na pewnej witrynie sieciowej. Moja siostrunia była wielce zdziwiona tym, że wynajmuję zespół rockowy. Jednak szczęka jej opadła kiedy panowie zaczęli grać na weselu. Takim sposobem nakłonili do tańca zaproszonych. Byłam szczęśliwa, gdyż właśnie o to mi chodziło, żeby każdy bawił się najlepiej. Ceny mieli atrakcyjne. Dlatego, Ci którzy poszukują zawodowego zespołu na wesele powinni koniecznie skorzystać z propozycji Oldschoolrockers. Bez wątpienia będą zachwyceni. Polecam bardzo serdecznie!
#2014-05-15 10:13:31 

cordyllia

Użytkownik

Świetnie pamiętam moje wesele, kiedy zabawiał weselników uznany zespół. Warto odszukać bardziej szczegółowe wiadomości o tej kapeli w necie np. tu oldschoolrockers.com.pl/zespol-weselny-z-wielkopolski W tej chwili jesteśmy razem z moją drugą połówką w tracie remontu mieszkania. Chcielibyśmy zwłaszcza pomalować ściany.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015