#2014-05-15 21:26:46 

Brandon

Użytkownik

Posty: 168

Skąd:

Wiek:

Cześć, jeszcze mi się nie zdarzyło zamawiać cegieł, wiec chętnie posłucham co Wy macie do powiedzenia. Potrzebuję pełnych cegieł, w najbliższym czasie zainicjowana zostanie budowa na mojej działce budowlanej. Moja kuzynka posiada własne biuro projektowe, i to u niej zamawiałem zrobienie projektu. 
#2014-05-15 23:42:32 

Arnarra

Użytkownik

Posty: 87

Skąd:

Wiek:

Mnóstwo ludzi bierze cegły. Bez cegieł nie da się nic zrobić. Jakiś czas temu mój mąż postanowił zbudować podwójny garaż. Nasz dom jest w kolorze spalonej cegły. Dlatego zależało jemu na tym, aby on był wybudowany z tego rodzaju cegły. Wszystko było już obgadane, mapki itp. Niestety Mateusz miał wielki problem. Nie mógł znaleźć zawodowej cegielni. Załamał się, ponieważ chciał, aby cegły były z firmy cegielnianej, a nie firmy budowlanej. Dzięki Bogu kolega podrzucił jemu ulotkę, na której swoje usługi polecała cegielnia. Zatelefonował, kupił i rozpoczął konstruowanie garażu. Z tego co się dowiedziałam, to za trzy tygodnie ma już być przekazany do zastosowania. : D
#2014-05-16 02:04:55 

cordyllia

Użytkownik

Posty: 94

Skąd:

Wiek:

Ja ostatnio robiłam zakupy i powinnam stwierdzić, że moja wspaniała inwestycja to mączka ceglana ze zmielonych cegieł. Jednak nie mam obecnie zbytnio dużo czasu na zakupy, ponieważ mój maluch ciągle jest chore. Latam z nim po rozmaitych lekarzach, jednakże to niedużo pomaga. 
#2014-05-16 04:35:39 

Nephren-Ka

Użytkownik

Posty: 109

Skąd:

Wiek:

Zamawiałem już różne materiały budowlane, między innymi cegły. Uważam że praca na budowie jest znakomita. Uściślając, nie mam zamiaru pracować na wysokościach. Lubię i murowanie i mieszanie w betoniarce oraz innego typu prace o charakterze budowlanym. Chętnie zadałbym Wam pytanie czy coś Wam mówi określenie: Zakład Ceramiki Budowlanej Idziejczak. Ja właśnie tam udaję się by zamawiać cegły. Zapewniają rewelacyjną mączkę ceglaną, jej charakterystykę znajdziecie na witrynie. Warto dokonywać zakupów w polecanych cegielniach. Jeśli chce się wznosić solidne domy, należy robić zakupy u dobrych producentów. 
#2014-05-16 07:00:57 

Retronomicon

Użytkownik

Posty: 128

Skąd:

Wiek:

Wiem czym się charakteryzują dobre cegły bowiem już nie raz coś takiego kupowałem. Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji zamawiać cegieł, to chętnie doradzę gdzie warto przeprowadzić zakupy tego typu. Nietążkowo to jest bardzo dobra marka, znana na rynku od dawna. Dzięki artykułom jakie u nich nabywałem, mam dziś fajny, elegancki dom. Na szczęście udało mi sie zagwarantować sobie solidną ekipę budowlaną, to również jest bardzo ważne. Budowa przebiegała szybko i już od kilku lat mieszkam w nowo wybudowanym domu. 
#2014-05-16 08:21:56 

przemyślid

Użytkownik

Posty: 107

Skąd:

Wiek:

Gdy wznosiłem dom częstokroć kupowałem cegły. To najlepszy materiał do budowania. Stwierdziłem to po obejrzeniu filmu o nazwie: cegielnia. Twarda cegła powstaje w efekcie wypalania rozmaitych gatunków glin. W tej chwili już żyję w moim domu, i powinienem przyznać, że jestem niesamowicie usatysfakcjonowany. Moja dziewczyna też jest szczęśliwa. W tej chwili, gdy mamy już wytęskniony dom, powinniśmy powiększyć rodzinę. Razem z żoną pragniemy mieć 3 pociech. W tej chwili mamy na to świetne warunki. Gdy ktoś chce, abym dał mu rady z czego stawiać dom, stale mówię, że z trwałej cegły. 
#2014-05-16 09:51:55 

Aegialeus-586

Użytkownik

Posty: 46

Skąd:

Wiek:

Ja znam docenianą cegielnię, gdzie przeważnie kupuję cegłę. Należy wyszukać bardziej szczegółowe wiadomości o niej w internecie. Możecie je sprawdzić klikając tutaj. W tej chwili stawiam dom, z tego względu stale mi brak na wszystko szmalu. Mam nadzieję, że lada dzień sfinalizuje się to przedsięwzięcie. 
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015