#2014-05-20 04:09:24 

przemyślid

Użytkownik

Gdy ja żeniłem się, razem z ukochaną zamówiliśmy kapelę OSR. Więcej informacji jest umieszczonych w internecie. Byliśmy usatysfakcjonowani z tego, jak zespół zabawiał gości. Wykonywał świetnie hity. Repertuar kapeli to szczególnie utwory rockowe, wykonywane przez znakomitych artystów. W składzie kapeli są wypróbowani muzycy, którzy są w stanie rozweselić niejedne towarzystwo. Ja wspólnie z żoną bawiliśmy się wspaniale, tak jak inni goście. Zespół czerpie swoje natchnienie od najlepszych. Wykonawcy kochają muzykę, z pewnością to ich prawdziwa pasja.
#2014-05-20 07:04:15 

Brandon

Użytkownik

Jest równy podział między DJ'ami, a kapelami muzycznymi. Ciężko powiedzieć, kto co wynajmuje. Jeśli chodzi o moje społeczeństwo, to o wiele większa grupa moich najbliższych na swoich weselach miała kapele. Ja też i to taką zajefajną, bo grupę rockową. Udało mi się ją odnaleźć za pomocą mojego przyjaciela, który akurat siedział u mnie i coś patrzył w necie, ponieważ u niego coś się popsuło. Ja szwędałem po kuchni, w pewnej chwili Tomek krzyknął na mnie i zapodał mi pewną witrynę sieciową, na której usługi prezentowała rockowa orkiestra weselna. Byłem zszokowany, że coś takiego jest. Nie wpadłbym na pomysł, ale bardzo się ucieszyłem. Miałem pewność, że moja narzeczona się zgodzi, ponieważ ona także uwielbiała klimaty rockowe. Ależ byłem zadowolony. Zadzwoniłem do nich i zarezerwowałem. Za cztery miesiące będą u nas grać na weselu. ; )
#2014-05-20 07:23:59 

cordyllia

Użytkownik

Razem z moim ukochanym podjęliśmy decyzję, że na naszym weselu będzie zespół. Chcieliśmy, by ten dzień był szczególny, a zespół miał nam to zapewnić. Wyszukaliśmy go dzięki broszurze, na której znajdował się napis: zespół muzyczny poznań. Oboje chcieliśmy, by przyjęcie weselne było dosyć szybko, bo miało przyjść na świat nasze dzieciątko, z tej przyczyny wszystko było przygotowywane niezwłocznie. Szczerze mówiąc nasze maleństwo nie było w tej chwili zaplanowane, lecz bardzo jesteśmy zadowoleni, że się narodzi. Mamy już kupione wszelkie niezbędne rzeczy ; )
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015