#2014-05-27 22:08:29 

Brandon

Użytkownik

Witam ; ) Stopniowo muszę rozglądać się za interesującymi projektami domów, gdyż razem z małżonką zamieszkujemy z jej rodzicami. Ale w ogóle nie wiem gdzie ich poszukiwać. Frapują mnie ekologiczne projekty domów szkieletowych, jak również projekty atrakcyjnych willi. W ostatnim czasie wpadła mi w ręce ulotka o nazwie: domy energooszczędne projekty, jednakże w niej nie było bardziej szczegółowych wiadomości o projektach. Być może wy mi napiszecie skąd wzięliście projekty własnych willi?
#2014-05-28 00:30:35 

Nephren-Ka

Użytkownik

Moim zdaniem w tej chwili projekty domów bez spiny możemy zamówić przez neta. Kilka lat temu sam kupowałem takim sposobem projekt, a w tej chwili żyję w tym domu. Najpierw denerwowałem się, że kupując przez neta zostanę oszukany, ale mój kolega zaproponował mi pewną witrynę sieciową, która okazała się być własnością przedsiębiorstwa Proekoart. Powiedział, że tam brał dla siebie projekt i był zadowolony. Miałem pewność co do tego przedsiębiorstwa, więc skorzystałem. To była dobra decyzja, bo firma ta poleciła mi boski projekt domu ekologicznego w atrakcyjnej cenie. Byłem zadowolony. Nie przewidywałem, aż tak super efektu. Polecam bardzo serdecznie spółkę Proekoart!
#2014-05-28 01:19:16 

Arnarra

Użytkownik

Aktualnie jest mnóstwo firm, które stworzą projekt domu, jedynie trzeba dobrze szukać. Ale to nie dla mnie, gdyż ja nie stawiam domu, ale za to mój przyjaciel poszukiwał ciekawego projektu domu ekologicznego i nareszcie odnalazł. Wierzcie, wystarczy troszeczkę poszperać w sieci o tym i sprawa załatwiona. Sorry, ale ja Wam nie doradzę. Poradzicie sobie sami. Powodzenia. Żegnam!
#2014-05-28 02:19:46 

Retronomicon

Użytkownik

Wiele lat temu mieszkałem razem z tatą, na tamtej ulicy było zlokalizowane biuro architektoniczne, tak więc niedaleko miałem do ekspertów na których pomocy mi zależało :) Właśnie tam zlecałem projektowanie mojej posiadłości. Odrobinę mnie ciekawi jaka cena jest wyznaczana za projekty domów energooszczędnych. Mój domek ma inny charakter i nie planuję budowy nowego domu ale i tak budzi to moje zastanowienie. Mam taką ulotkę z hasłem: domy szkieletowe, ale ta tego typu budownictwo akurat zupełnie mnie nie ciekawi. 
#2014-05-28 04:31:26 

przemyślid

Użytkownik

Net to najciekawsze miejsce na znalezienie doskonałych projektów mieszkań. Takim sposobem ja znalazłem idealny projekt swojej willi. Wpierw to miała być maleńka chałupka, ale kiedy przypadkiem wpadłem na pewną reklamę w necie zatytułowaną autorska pracownia proekoart.pl projektowo-wykonawcza. To tak się zaangażowałem się, że zapragnąłem spróbować. Wybrałem sobie świetny projekt i uzgodniłem wszystko z architektem. Za siedem dni ma mi już podesłać ukończony projekt. Wierzę, że uda mi się w lipcu rozpocząć budowę, ponieważ wszystkie inne rzeczy już mam załatwione.
#2014-05-28 06:02:19 

Saffieldite

Użytkownik

Różnorodne projekty są w sieci. Mi wybudowała moją chałupę ceniona firma Proekoart. Więcej informacji jest umieszczonych w necie. Mój dom prezentuje się fantastycznie. Proekoart zapewniła mi całkowitą obsługę projektu. Profesjonaliści spółki służyli mi poradą w każdym momencie. Moją chałupę znamionuje fantastyczna izolacja cieplna. Projekt, jaki dostałam był dopracowany niesamowicie dokładnie. Obecnie już zamieszkuję w swojej chałupie i powinnam stwierdzić, że jest tu bardzo komfortowo. Swego czasu żyłam w bloku, i w ogóle nie ma porównania. 
#2014-05-28 08:15:10 

Retronomicon

Użytkownik

Ja projekt własnego domu wziąłem z ulotki, gdzie widniał napis: rezydencje. Piekielnie długo budowałem swój dom, ale było warto, bo w tej chwili mieszka mi się bardzo komfortowo. Na dniach wprowadzi się tutaj moja druga połówka. Tylko czekać na pojawienie się maleństwa: ) 
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015