#2014-06-13 04:12:25 

Nephren-Ka

Użytkownik

Hej : ) W ostatnim czasie zauważyłam, że pokazują się na mojej twarzy rozmaite zmarszczki, więc zakupiłam sobie krem regenerujący dla kobiet. Odszukałam go w necie, wpisując w wyszukiwarkę frazę:  kosmetyki naturalne. Powinnam powiedzieć, że krem daje zdumiewające wyniki, z tej przyczyny zaleciłam go mojej kumpeli. A jaki krem niedawno wy kupiliście? 
#2014-06-13 05:12:10 

Arnarra

Użytkownik

Kremów jest multum, że momentami nie wiadomo jaki kupić. Ale to moja historia, bo ja kupiłam dla siebie dobry krem do mojej cery mieszanej, ale za to moja znajoma kupowała gdzieś tam na Internecie krem i mówiła, że bez problemu udało jej się odnaleźć coś fajnego. Na to wygląda, że wystarczy tyci poczytać w sieci na ten temat i sprawa rozwiązana. Sorry, ale ja Wam nie pomogę. Radźcie sobie sami. 
#2014-06-13 07:44:54 

Retronomicon

Użytkownik

Gdy pragnąłem sprawić mojej lasce doskonały prezent, kupiłem dla niej perfumy ekologiczne doskonałej marki. Znalazłem je dzięki broszurze, gdzie był opublikowany napis:  kosmetyki naturalne. W tym momencie moja Ewa jest piekielnie zadowolona, gdyż perfumy znakomicie pachną. Jakiś czas temu spryskała się nimi, kiedy obydwoje wychodziliśmy do muzeum. Muszę powiedzieć, że byłem trochę o nią zazdrosny, ale w jednej chwili mi przeszło, gdyż potem udaliśmy się na smakowitą kolację. 
#2014-06-13 10:12:00 

Elisabeth Bathory

Użytkownik

Moim doskonałym zakupem w ostatnim czasie były kosmetyki z naturalnych składników ze sklepu online tj. szampony ekologiczne. Myślę że o włosy powinno się bardzo troszczyć się, z tej przyczyny wybieram do nich tylko najlepsze kosmetyki. Dawniej miałam wielkie problemy z włosami, bo mi wychodziły. Myślę ze to także wina niewłaściwie dobranej diety. Nie byłam w stanie też dobrać sobie szamponu, jednakże kumpela powiedziała, że wspaniałe są kosmetyki proekologiczne. 
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015