#2014-03-28 11:20:21 

Nephren-Ka

Użytkownik

Środowisko jest niestety mocno zdegradowane. Ponadto proces degradacji stale postępuje. Taki stan rzeczy oczywiście napawa smutkiem wielu z nas, ale tak sie składa że nie każdy z nas robi coś w tym kierunku aby zminimalizować proces degradacji przyrody. Wprowadzono w życie różne ustawy mające na celu ochronę przyrody, ale w praktyce okazuje się że to stanowczo zbyt mało. Ludzie powinni mieć proekologiczną postawę, ale sporo jest niestety osób bardzo leniwych, dla których najistotniejsza jest wygoda. Na pewno najbardziej korzystne jest myślenie przyszłościowe ale duża ilość osób wcale nie chce myśleć w ten sposób. przedsiębiorstwa obowiązkowo muszą sie wywiązywać z wytycznych jakie narzucają konkretne ustawy. 
#2014-03-28 11:39:34 

Retronomicon

Użytkownik

Jestem ekologiem z zamiłowania, faktycznie martwi mnie postępująca degradacja środowiska. Zanieczyszczeń przybywa, a bogactw naturalnych jest coraz mniejsza ilość. Moim marzeniem jest aby każdy choć w pewnej mierze interesował sie ekologią i aby każdy postępował tak by nie szkodzić przyrodzie. Są osoby na których spoczywa szczególna odpowiedzialność w tym zakresie. Mam na myśli konkretnie tych, którzy zarządzają przedsiębiorstwami o charakterze wytwórczym. Trzeba w ten sposób planować całą produkcję by emisja szkodliwych dla środowiska gazów była możliwie jak najmniejsza i właściwie brać sie za usuwanie powstałych odpadów. analizysrodowiska.pl/podstrona/prtr to witryna świetnie znana przedsiębiorcom.
#2014-03-28 13:09:22 

Brandon

Użytkownik

Nie mam najmniejszych wątpliwości że nasze naturalne środowisko jest z dużym stopniu zanieczyszczone, pytanie tylko, w jaki sposób zapobiec dalszej degradacji. Odpowiedź wcale nie jest prosta, moi kochani. Wyjątkowych starań powinny dołożyć zakłady trudniące się produkcją, bo mają one dużo rozmaitych odpadów. Określenie: pozwolenie zintegrowane to jest hasło które jednoznacznie kojarzy mi sie z określonym usługodawcą. Prowadzenie firmy to wcale nie jest nic prostego. Należy nie tylko posiadać dobrze zorganizowaną administrację ale czasem także dokonywać rozmaitych pomiarów. Operaty wodnoprawne stanowią podstawę do ubiegania się o stosowne pozwolenia. 
#2014-03-28 14:40:38 

Aegialeus-586

Użytkownik

Bardzo często zaglądam na fora internetowe i zawsze jestem zadowolony z omawianych tu rozmów. Jednak w tym mało mogę powiedzieć, bo nie znam się za bardzo na ochronie środowiska. Jakoś mnie ona nie interesuje, może dlatego, że w moim miasteczku nie ma takiego problemu. Jednak muszę stwierdzić, że coraz częściej myślę o wstąpieniu do stowarzyszenia miłośników flory i fauny. Przedwczoraj nawet odnalazłem w Internecie pewną stronę internetową, na której oferują różnorodne badania i pomiary środowiska. Kto wie może jednak czas zacząć ciekawić się ekologią.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015