#2014-06-17 10:12:44 

przemyślid

Użytkownik

Moim skromnym zdaniem na tę chwilę znaleźć dentystę to nie kłopot. Co najmniej ja z tym żadnego problemu nie miałem. Udało mi się znaleźć dentystę prędko w necie na pewnej witrynie internetowej dent-poznan.pl/implanty-zebow która okazała się być własnością przedsiębiorstwa Dent-Poznań. Myślę, że to było jakieś szczęście, ponieważ w tym czasie potrzebowałem usunięcia kamienia. Zadzwoniłem do tej poradni i umówiłem się. Powiem szczerze, że wyszedłem z tego gabinetu bardzo zadowolony. Nie przypuszczałem takiego skutku po tak bardzo korzystnej cenie. Wpisałem tam swoją familię. Co więcej moi znajomi uczęszczają tam. Cóż więcej mogę powiedzieć. Ci, którzy poszukują profesjonalnego stomatologa powinni skorzystać z propozycji Dent-Poznań. Na pewno będziecie zadowoleni. Polecam serdecznie!
#2014-06-17 11:25:20 

cordyllia

Użytkownik

Nie planuję prosić żeby mi ktokolwiek rekomendował dentystę ponieważ już wybrałam jeden poznański gabinet. Poznań to fajna miejscowość, świetnie jest tutaj rozwinięty sektor usług. Stomatologia w Poznaniu ukształtowała się na wysokim poziomie. Ostatnio bolał mnie ząb lecz wcale nie trzeba było przeprowadzać wyrywania.
#2014-06-17 11:55:04 

nowe

Użytkownik

Nie zadawajcie mi pytań na temat stomatologów z Poznania ponieważ ja niedostatecznie znam tą miejscowość. Borowałem kiedyś co prawda jednego zęba ale już nie pamiętam jak ta pani sie nazywała. Nie stawiajcie mi pytań na temat dentystów, wpiszcie w wyszukiwarkę dentysta w poznaniu i już czegoś się dowiecie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015