#2014-06-17 02:41:53 

Elisabeth Bathory

Użytkownik

#2014-06-17 05:31:47 

cordyllia

Użytkownik

W dzisiejszych czasach bez liku osób zamawia sobie różnorodne wibratory. Do tego klubu również przynależę ja. Naprawdę nie mam się czego wstydzić, bo myślę, że to normalna rzecz mieć ochotę na stosunek seksualny. W tym momencie nie mam faceta, więc jakimś sposobem muszę rozluźnić się. Początkowo nie byłam za bardzo przekonana co do takich zabawek, ale moja znajoma podarowała mi broszurę na której był napis skleperotyczny24.pl. Podpowiedziała, że sama zakupiła sobie tam akcesoria i nie żałuje. Nareszcie i ja się zdecydowałam. Przyznam szczerze, że warto było. Gdy już będę miała stałego partnera to wywalę te zabawki, a może i nie.
#2014-06-17 07:38:28 

Arnarra

Użytkownik

Ja w ostatnim czasie kupiłam towary marki Tenga z najlepszą opinią. Wybrałam je w sklepie z bezpiecznymi wibratorami. Sklep znalazłam w necie, wpisując w Google frazę: wibrator analny. Już ciut tych produktów erotycznych mam, zatem jestem w zupełności zaspokojona. W tym momencie nie mam partnera, z tej racji przeróżne gadżety są mi pożądane. Każda zabawka gwarantuje inne odczucia, co mi bardzo odpowiada. Obecnie na rynku jest spory wybór produktów erotycznych.
#2014-06-17 09:22:55 

Brandon

Użytkownik

Modną zabawką są produkty do anal sex. Pragnę to tego spróbować. Jeszcze przenigdy nie miałem możliwości w taki sposób uprawiać seks. Moja dziewczyna tego nie popiera. Myślę, że tu jest kłopotem to, że się boi bólu. Studiowałem o tym dużo reportaży i mnóstwo dziewczyn wychwalało seks analny. Dałem do przeczytania to Ani, która była zaskoczona. Namówiłem ją na to, abyśmy chociaż spróbowali. Jeżeli coś pójdzie nie tak, to przerwiemy. Zgodziła się. By ułatwić nam sprawę postanowiliśmy kupić sobie jakieś produkty erotyczne. Znaleźliśmy sklep sieciowy na którym wzięliśmy wibrator dla par, korki analne o różnych kształtach, wibrator We-Vibe II. W życiu bym nie domyślił się, że seks okaże się tak bombowy. Moja najlepsza, która bała się powiedziała, że powinniśmy coś jeszcze wziąć. Za pomocą tych zabawek nasze życie łóżkowe jest świetne. ; )
#2014-06-17 11:39:50 

Saffieldite

Użytkownik

Sądzę, że teraz znane są akcesoria analne, które chętnie bym sprawdziła. Postanowiliśmy z facetem powariować. Jedyną rzeczą, która była dla nas istotna, to znalezienie fachowego sklepu z zabawkami erotycznymi. Dzięki Bogu w sekrecie moja przyjaciółka z pracy pokazała mi pewną stronę sieciową, która była własnością przedsiębiorstwa Sklep Erotyczny. Podpowiedziała mi, że tam dużo razy zamawiała akcesoria, więc pomyślałam, że warto tam kupić. Kupiliśmy kulki analne i inne ekskluzywne gadżety. Po trzech dniach przesyłka pojawiła się u mnie. No cóż, chyba tego momentu nie zapomnę nigdy. Jeszcze w życiu nie miałam takiego doznania. Za pomocą tych zabawek możemy powiedzieć, że na rutynę w łóżku nie skarżymy się. Ci, którzy poszukują fajnych sposobów na uatrakcyjnienie swojego seksu mogą skorzystać z oferty Sklepu Erotycznego. Polecam serdecznie!
#2014-06-17 12:19:34 

pystynna_Nel

Użytkownik

Kiedy chciałam mieć niezapomniane doświadczenia erotyczne, kupiłam produkty marki Aneros i bezpieczny wibrator dla dwojga. Te towary erotyczne wyszukałam w sieci dzięki bannerowi, gdzie był napis: Tenga opinie. Muszę napisać, że przeróżne wyroby intymne, sprawiają, że jestem bardzo usatysfakcjonowana z życia erotycznego. Doznania, jakie dzięki nim mam, sprawiają, że jestem bardzo zaspokojona. Przede wszystkim wraz z moim mężem cieszymy się z wibratora.
#2014-06-17 13:27:05 

Aegialeus-586

Użytkownik

Smutne to nieco, że internauci nie krępują się dyskutować o tak intymnych sprawach na szeroko znanej stronie. Coś, co kiedyś było motywem zarezerwowanym dla małżonków dzisiaj zostaje opublikowane dla wszystkich. No cóż, w takich czasach żyjemy. Chociaż te kostiumy erotyczne to nawet dość fajna rzecz. Może w przyszłości przeanalizuję to głębiej. Póki co nie widzę tu nic dla siebie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015