#2014-06-26 08:17:16 

Arnarra

Użytkownik

Żeby odnaleźć najlepszy apartament, powinno się zapytać kumpli. Ja tak wyszukałam hostel warszawa śródmieście. Muszę stwierdzić, że ogromnie dobrze natrafiłam. To było kilka lat temu. Aktualnie już tyle nie podróżuję do Warszawy, ponieważ już nie potrzebuję. Jednakże Warszawa wywarła na mnie wspaniałe wrażenie. Ogromnie lubiłam tam przyjeżdżać. Jakiś czas temu miałam w Warszawie co niemiara przyjaciół. Wiele razy w miesiącu się spotykaliśmy, aby razem gdzieś wybrać się. 
#2014-06-26 09:12:54 

cordyllia

Użytkownik

Ja znalazłam opłacalny nocleg w Warszawie Śródmieściu z anonsu. Piekielnie dużo mam w tym momencie na barkach. Naprzód muszę wybrać jakiekolwiek studia, by w następnej kolejności odszukać świetną pracę. 
#2014-06-26 09:47:05 

Elisabeth Bathory

Użytkownik

Ja odszukałam kwaterę w stolicy, gdy spostrzegłam szyld: nocleg warszawa wola. Odtąd nagminnie byłam w stolicy, lecz nigdy nie chciałabym tam mieszkać. Drażnią mnie tutaj nieustanne korki. Ja zamieszkuję w niewielkiej miejscowości, a do stolicy podróżuję niekiedy, przeważnie do sklepów. Chociaż niekiedy lubię zostać w stolicy na parę dni, wtedy widuję się z przyjaciółmi i udajemy się gdzieś całą brygadą. Jest tutaj mnóstwo interesujących zakątków, gdzie można pogadać. Zawsze, gdy mam zły nastrój, wyjeżdżam do stolicy. 
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015