#2014-03-31 09:04:00 

Arnarra

Użytkownik

Mamy w Polsce cudowne jeziora i góry, gdzie z przyjemnością wybieramy sie gdy nastanie czas wakacji, ale tak ogólnie rzecz ujmując, środowisko jest niezwykle zdegradowane i powinno budzić to u nas spory niepokój. Jeżeli ze spokojem pozwolimy na to by ciągle dalej ulegało degradacji, nad wyraz fatalnie odbije sie to na naszym zdrowiu. Zamieście w wyszukiwarce sformułowanie: monitoring środowiska a dowiecie sie jaka jakiej normy należy przestrzegać w przypadku pobierania próbek tego typu.
#2014-03-31 11:49:16 

Brandon

Użytkownik

Cechuje mnie proekologiczne podejście do wielu spraw, rzeczywiście martwi mnie istniejący stan środowiska naturalnego. Przybywa różnych zanieczyszczeń, a wszelkich bogactw naturalnych ciągle ubywa. Najbardziej bym chciał żeby każdy wykazywał choć trochę zainteresowania ekologią i żeby każdy postępował tak by chronić przyrodę. Są osoby na których spoczywa szczególna odpowiedzialność w tym zakresie. Mam na myśli konkretnie tych, którzy kierują zakładami o charakterze wytwórczym. Trzeba w ten sposób planować całą produkcję by emisja szkodliwych gazów była możliwie jak najmniejsza i właściwie brać sie za usuwanie powstałych odpadów. analizysrodowiska.pl/podstrona/audyt-srodowiskowy to strona dobrze znana osobom mającym własne przedsiębiorstwa.
#2014-03-31 13:30:56 

przemyślid

Użytkownik

Często loguję się na fora i zawsze jestem usatysfakcjonowany z podejmowanych tu tematów. Jednak w tym malutko mogę powiedzieć, ponieważ nie znam się za bardzo na ochronie środowiska. Jakoś mnie to nie ciekawi, może dlatego, że w moim mieście nie ma takich problemów. Jednak muszę powiedzieć, że bardzo często myślę o zapisaniu się do stowarzyszenia miłośników zwierząt i roślin. Przedwczoraj nawet znalazłem w Internecie pewną witrynę sieciową analizysrodowiska.pl/podstrona/gleby-i-grunty na której polecają rozmaite analizy oraz pomiary środowiska. Kto wie może jednak czas zacząć ciekawić się ekologią.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015