#2014-07-04 04:15:55 

pystynna_Nel

Użytkownik

Witam ; ) Wkrótce nastanie letnia pora, więc chyba wybiorę jakiś rower. Lubię na nim jeździć, ale mój stary sprzęt zepsuł mi się ; < Powinnam pieczołowicie przemyśleć jaki rower muszę kupić. Niedawno czytałam ciekawy artykuł pt.: cannondale f29 carbon. Dał mi dużo do zastanowienia się. Mojemu synkowi również muszę kupić rower. Prawdopodobnie wpiszę w Google: sklep trek, cervelo p1 i w taki sposób odszukam w sąsiedztwie jakiś znany sklep. A jaki rower wy zamawiacie latem? 
#2014-07-04 06:55:45 

Brandon

Użytkownik

Za mojej młodości to robili dwuślady nie do zajechania. Dzisiaj dobry jednoślad kosztuje więcej niż moja felicia. Ludzie poszaleli! To wszystko jest żenujące...
#2014-07-04 09:34:28 

Saffieldite

Użytkownik

Dzień dobry! Chcę swojemu ojcu i dziecku sprawić porządne rowery. Kolega podzielił się ze mną swoim doświadczeniem, ale już sama nie wiem. W googlach wklepywałam: cervelo s3 i rowerki puky. Mimo wszystko sama się nie orientuję czy nie rzucam się na głęboką wodę. Pomożecie mi? Latem organizujemy rowerowe wyprawy. Będę wdzięczna za opinie.
#2014-07-04 10:43:44 

Elisabeth Bathory

Użytkownik

Witam. Mój Tadeusz zażyczył sobie monocyklu, a jego małżonka nie powinna go zawieść. Mamy dużo wolnych środków, toteż chodzi mi o coś kosztownego, takiego jak: trek madone, choć cannondale bad boy także z niechęcią będzie do zaaprobowania. Zwracam się o pomoc, tylko bez małpowania. I proszę nie rekomendować miernoty, gdyż nie chodzi o pojazd dla parweniuszy. Uszanowania.
#2014-07-04 12:08:49 

cordyllia

Użytkownik

Latem zamówię sobie innowacyjny rower. Upatrzyłam sobie w sklepie colex-rowery. Mam co nieco uzbieranych środków finansowych, z tej racji z zakupem nie powinno być najmniejszego problemu. Wycieczka rowerowa powoduje we mnie dużo radości, szalenie mnie odpręża. 
#2014-07-04 12:31:04 

przemyślid

Użytkownik

Wszystkie typy rowerów są świetne. Potrzeba jedynie kupić coś co nam będzie odpowiadać. Z tej przyczyny ta sprawa mnie nie ciekawi, ponieważ ja odnalazłem dla siebie bombowy rower. Jednak kilka dni temu doszły mnie słuchy, że mój brat mówił, że kupił sobie rower górski. Czemu nie, ale na tę chwilę nie mam takiej potrzeby. Dlatego ja nie podpowiem Wam. Pa!
#2014-07-04 14:04:27 

Retronomicon

Użytkownik

Myślę, że omawiane tematy na forach online są świetne. Nie raz zastanawiałem się jaki model roweru będzie dobry na letnie wyprawy. Nawet parę dni temu przeglądałem spis z różnymi rowerami. Muszę szczerze przyznać, że mam dużą ochotę kupić jakiś. Ale jednak jeszcze muszę to bardzo dobrze przemyśleć, ponieważ chciałbym być pewny na 100% swojego wyboru.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015