#2014-08-04 23:39:31 

Elisabeth Bathory

Użytkownik

Heja! Zostałam zobligowana zorganizować wam nieco pojechany temat na życzenie siostry. Zdaję sobie sprawę, jak to wygląda: ona ma zaburzenia świadomości. Wstukiwałyśmy w goglach hasła: psychoterapia jak też tani psycholog warszawa, jednak wyświetlały się tylko dziwne witryny z konsultacjami online. Leczyliście się kiedyś? Wkleicie telefon?
#2014-08-05 02:26:10 

cordyllia

Użytkownik

Terapia specjalistyczna to częstokroć jedyna strategia sprawiająca, by człowiek miał możliwość odpowiednio funkcjonować. Każdy, który sądzi że psychologia to mit, jest w dużym błędzie, dlatego nie warto traktować poważnie wyroków filisterów. Rzekłam.
#2014-08-05 04:37:10 

Nephren-Ka

Użytkownik

Jarek z przeciwka to tak długo bimber doił, aż mu dali żółte papiery. Rodzina go porzuciła i umarł. Straszna tragedia. Osobiście to nie piję procentów. Wolę jakąś przekąskę wchłonąć. I z bliskimi dobrze się żyje.
#2014-08-05 04:46:31 

Retronomicon

Użytkownik

A ja w zeszłym miesiącu znalazłem solidną przychodnię psychologiczną z centrum Warszawy, pt. Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości i teraz zacząłem żyć. Nie wiedziałem, iź człowiek jest w stanie tak bezboleśnie ozdrowieć: ) A prolog do wszystkiego napisał mój znajomy, dając mi folder alternatywna psychoterapia, za i przeciw. Tam przeczytałem wypowiedź ich psychiatry. Mocno polecam tę klinikę wszystkim strapionym!
#2014-08-05 06:02:35 

Brandon

Użytkownik

Gdy się polezie do takiego od głowy, to potem nie da się przestać i o wszystko się radzi. Znam, bo sąsiadka kiedyś tak zrobiła i dalej na kozetke wyrywa i dac se rady nie potrafi. NO to parodia jakaś, co by dużą kobitę chłop na smyczy prowadził!
#2014-08-05 06:19:00 

Saffieldite

Użytkownik

Nie dociera do mnie, jak można w ten sposób czas marnować?! Ja od czasu do czasu w jaśka pobeczę i mam się dobrze. Za gotowanie się wziąć, a nie rozpaczać! Mój Staszek to by pokazał, co o waszych pomysłach sądzi!
#2014-08-05 08:36:20 

pystynna_Nel

Użytkownik

Powędrowałam z dzieckiem do porządnego psychoterapeuty. Zobaczymy, co z tego wyjdzie. Chwała Wam za informacje! Pozdrawiam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015