#2014-08-22 05:01:29 

Elisabeth Bathory

Użytkownik

Doskonała inwestycja to tapety z włókna szklanego. Ja tego rodzaju tapety miałam w niedawnym mieszkaniu i byłam ogromnie zadowolona. Aktualnie możliwe że nakleję modną tapetę do łazienki. Powinnam koniecznie w moim mieszkaniu zrobić generalny remont, ponieważ lada chwila wprowadza się tu mój partner. Chyba pomoże mi nakleić ciekawe tapety Rasch, w owym czasie zaoszczędzę ciut forsy na ekipie remontowej. Olek to świetny człowiek. Bardzo jestem zadowolona, że go poznałam. On umie wykonać w mieszkaniu wiele rzeczy sam.
#2014-08-22 07:58:31 

Arnarra

Użytkownik

Dawniej w moim pokoju miałam pomalowane ściany, ale obecnie mam położone tapety. Mnóstwo o nich wiadomości znajduje się w internecie. Muszę napisać, że tapety to bardzo funkcjonalne rozwiązanie. Przekonał mnie do nich mój mężczyzna.
#2014-08-22 08:30:28 

pystynna_Nel

Użytkownik

Bardzo często wchodzę na forum internetowe i zawsze jestem zadowolona z omawianych tu tematów. Jednakże w tym tak tyci mogę powiedzieć, gdyż nie orientuję się w tym czym moglibyśmy okleić pomieszczenia. Przyznam się, że coraz częściej myślę o oklejeniu sobie mebli w pokoju sypialnianym. Nawet przedwczoraj odnalazłam ciekawą stronę sieciową, na której oferują najróżniejsze tapety i okleiny na meble. Chyba się skuszę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015