#2014-04-01 03:14:40 

Arnarra

Użytkownik

Ja bym chętnie wyjechała busem do Holandii ponownie. Byłam tam jakiś czas temu z docenianą spółką Trans-Bus. Możesz więcej informacji odnaleźć w necie np. tu przewozypoznan.com.pl/holandia Firma adresuje swoją ofertę zarówno do odbiorców indywidualnych, jak i także grupowych. Byłam bardzo zadowolona z komfortu podróżowania, zatem chętnie wyjechałabym z tą spółką do innego kraju. Pojazd, w którym podróżowałam był najwyższej klasy. Spółka ma duże doświadczenie, gdyż współpracuje także z biurami turystycznymi. W ciągu podróży mogłam także oglądać filmy, co sprawiło, że podróż minęła mi bardzo szybko.
#2014-04-01 06:06:20 

Brandon

Użytkownik

Busem można jeździć wszędzie. Ja nie widzę najmniejszego problemu. Wsiadam w busa i problem rozwiązany. Nawet kilka dni temu ktoś mi mówił, że pod zwrotami busy do holandii znajdę niedrogie busy do Holandii. Czemu nie?! Świetna sprawa. Może kiedyś takim sposobem wybiorę się do Holandii. Któż to wie. Na razie tego nie chcę. Z tej przyczyny musicie poradzić sobie sami. Znikam stąd! Trzymam kciuki! Pa!
#2014-04-01 06:21:31 

Elisabeth Bathory

Użytkownik

Według mnie busy są najciekawszym środkiem transportu jaki istnieje. Dawniej podróżowałam tylko samolotami, ale pomyślałam, że to za dużo kosztuje. Szczególnie, że często musiałam latać do Holandii w sprawach biznesowych. Musiałam odnaleźć inne rozwiązanie. Udało mi się. Miesiąc temu ślęcząc z nudów w sieci, oglądałam różnorodne oferty transportowe. W pewnej chwili zaciekawiła mnie grafika jeden witryny online, która okazała się być własnością przedsiębiorstwa Trans-Bus. I takim sposobem rozpoczęła się moja duża przygoda z busami. Przeglądając tę stronę byłam skłonna do wykupienia sobie miejscówki w busie. Postanowiłam spróbować. Wykupiłam miejsce i po tygodniu pojechałam busem do Holandii. Powiem, że byłam bardzo zadowolona z tego środka transportu, przytulnie, ciepło, a co najistotniejsze tanio. Od tamtego momentu poruszam się jedynie busami Trans-Bus. Polecam bardzo serdecznie tę firmę!
#2014-04-01 08:11:55 

pystynna_Nel

Użytkownik

Najlepiej się pojechać busem do Belgii. Dodatkowe wiadomości są w sieci. Doskonale pamiętam gdy tak podróżowałam. Chciałam zwiedzić to państwo wspólnie z moim ukochanym. Wtenczas poznaliśmy tam naszych obecnych znajomych, z którymi spotykamy się dość często. Gdy tylko jest sposobność jeździmy do siebie, aby pobyć razem. Fajnie jest mieć znajomych w innym państwie. Planujemy także wspólnie, aby zwiedzić całą Europę. Obecnie odkładam z Robertem fundusze na ten cel.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015