#2014-08-25 02:25:40 

przemyślid

Użytkownik

Moje uszanowanie! Żona poczuła zew zdrowej żywności i od miesiąca przestała uczęszczać do Auchana. To prawdopodobnie sprawka naszego nowonarodzonego. W każdym razie, poszukuję dobrego sklepu z naturalną żywnością, co by wreszcie odrobinę ją poratować. PRzy okazji chciałbym również wyszukać jakieś miejsce, gdzie dostanę naturalne mydła oraz mąka bezglutenowa, bo bez przerwy słyszę, jaka Matka Natura cierpi. Pomożecie?
#2014-08-25 03:30:03 

pystynna_Nel

Użytkownik

Ja kupuję rozmaite towary ekologiczne. Ostatnimi czasy znalazłam w sieci sklep ekologiczny z niskimi cenami, w którym zrobiłam olbrzymie zakupy. Na pewno mój ostatni wspaniały zakup to orzechy piorące. Moim zdaniem należy inwestować w wyroby najwyższej jakości, z tego powodu, że to się opłaca. Ja uwielbiam kupować polskie artykuły spożywcze i doskonale się orientuję, że bardzo dużo moich kumpeli również je zamawia : ) Odznaczają się one dużą jakością.
#2014-08-25 05:31:23 

Nephren-Ka

Użytkownik

Artykuły ekologiczne to doskonała rzecz. Ktoś sobie być może pomyśli, co facet może wiedzieć o tym. Ja wiem. Dawniej ważyłem ponad sto kilogramów. Byłem bardzo młodym człowiekiem, ale grubym. Niestety przez to również byłem sam. Pewnego razu podjąłem dobrą decyzję, że to tak nie może być. Poczytałem dużo rzeczy na Internecie i odnalazłem, które produkty artykuły powinienem jeść. Odnalazłem w Internecie świetny sklep z ekologiczną żywnością i tak kupiłem sobie zdrowe jedzenie, a również pyszny olej sezamowy, no i nie mogło zabraknąć najlepszej mąki dyniowej. Teraz jestem naprawdę przystojnym facetem. Zleciałem ponad dwadzieścia kilogramów. Uczęszczam na siłownię. A co najistotniejsze znalazłem swoją połówkę Kamilę. : D
#2014-08-25 08:17:38 

Arnarra

Użytkownik

Nareszcie mam najfajniejszą stronkę internetową ! Poza zwykłymi artykułami, zaopatruję się u nich również w kosmetyki naturalne. Odkąd ich poznałam życie jest prostsze : ) Ukłony za odpowiedzi.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015