#2014-08-24 23:06:39 

Aegialeus-586

Użytkownik

Cze! Z kumplami myslimy zalozyc kapele punk. Haknelismy gitary, bebny i wzmak. nie wiem, co jeszcze musimy wziąć. Zwykly mikser? Kolumny? Szybko cos podpowiedzcie, bo za niedługo chcemy grac w domu kultury. Patrzylismy po forach i pisali, żeby na poczatek wziąć american DJ Aggressor TRI LED i Behringer EUROLIVE B1800D-PRO. Dobrze mowia?
#2014-08-25 00:51:28 

pystynna_Nel

Użytkownik

Jeżeli chcecie zamówić świetny odtwarzacz etc. po dobrej cenie to sugeruję odwiedzić sklep internetowy DJ PRO.Usprzętawiamy się tam już szmat czasu. Upolowaliśmy tam np. Denon DN-MC6000mk2 i Pioneer PLX-1000. Nigdzie nie mieli takiej ceny. Na dniach musimy dodatkowo kupić Rode NT1-A KIT. Można też zajrzeć do punktu stacjonarnego i tam zobaczyć sprzęt.
#2014-08-25 03:10:58 

przemyślid

Użytkownik

Opowieści dziwnej treści. Kiedyś się kupowało gitarę wystruganą z dechy, podpinało do unitry i jechało kapelę. A dzisiaj latorośl musi brać miksery, korektory i kto wie co jeszcze. Braki w technice się aparaturą rekompensuje!
#2014-08-25 04:52:30 

Saffieldite

Użytkownik

Ależ nuda! Ostatnio nic się tu ciekawego nie dzieje. Nie każdy zna się dobrze na sprzętach muzycznych. Doszły mnie słuchy, że mój przyjaciel mówił, że jego syn utworzył grupę i wszystkie potrzebne sprzęty brał na necie, ale to nie ciekawy temat. Mam przyjemniejsze tematy do debaty.
#2014-08-25 07:19:01 

Elisabeth Bathory

Użytkownik

Jak się pragnie dawać koncerty, to powinniśmy mieć odpowiednie sprzęty jak tutaj djpro.pl/denon-dj-denon-dnhp500-p-8462.html Ale to nie moja historia, gdyż ja nie orientuję się w takich sprawach, ale za to mój syn kupował jakieś urządzenia na necie. Gadał, że udało się jemu to znaleźć bez kłopotów. Słuchajcie, wystarczy odrobinę poczytać w necie o tym i sprawa rozwiązana. Poradzicie sobie sami. Życzę powodzenia. Trzymajcie się!
#2014-08-25 09:27:05 

Retronomicon

Użytkownik

Zafundowałem sobie Pioneer DJM-900. Wielkie dzięki za wskazówki. Jak do tej pory jestem very podniecony. Myślę, że wkrótce opanuję wszystko. Bye!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015