#2014-09-12 04:09:50 

Retronomicon

Użytkownik

#2014-09-12 05:41:27 

Elisabeth Bathory

Użytkownik

Siostra męża sprawiła sobie dekoracyjne listwy styropianowe przysufitowe. Stosunkowo ładnie to wyszło. Ja na suficie położyłam panele ozdobne i również były w zestawie dekoracyjne listewki. Tyle, że te u mnie skrobnęły mnie o wiele mniej. Jednak jak ktoś jest rozrzutny...
#2014-09-12 08:31:23 

Arnarra

Użytkownik

Można znaleźć multum fajnych sposobów na ozdobienie naszej chaty. W ostatnim czasie przyrzekłam sobie, że zaoszczędzę trochę pieniędzy i udekoruję nasze mieszkanie. W końcu zebrałam niemałą kwotę. Jednak doszło do takiego wydarzenia, że wszystkie dekoracje które znalazłam były bardzo drogie. Aż do chwili kiedy trafiłam na pewną witrynę online, która należała do przedsiębiorstwa DW decor. Tam odnalazłam co niemiara ciekawych ofert w korzystnej cenie. Przyznam się, że byłam pod wielkim wrażeniem. Wzięłam wszystko co potrzebne i w przeciągu trzech dni przesyłka była u mnie. Dekoracje w realu prezentowały się piękniej, ale to jeszcze nic, bo gdy już zostały założone, wtedy wyglądały ślicznie. Polecam każdemu przedsiębiorstwo DW decor. Bez wątpienia będziecie usatysfakcjonowani!
#2014-09-12 09:07:57 

cordyllia

Użytkownik

Stanisław własnymi siłami we wtorek zamontował ozdobne listwy przysufitowe i fajnie to wygląda. Przy rogu tylko odłazi, ale przychycimy zaraz i koniec. A towar kupiliśmy w Składzie za parę złotych. Sensowniej się kalkulowalo niż przez stronę.
#2014-09-12 10:20:40 

Nephren-Ka

Użytkownik

Skomentuję następująco: jeśli nowoczesna sztukateria elewacyjna, to tylko DW decor! Zamawialiśmy w ich sklepie mniej więcej 3 lata wstecz bonie narożne, a za niedługo zamierzamy włożyć pieniądze w pilastry. W serwisie DW decor macie pod ręką rzeczywiście szeroki wybór wszelakich artykułów, a konsultanci wskażą, które rozwiązanie będzie właściwe dla określonego projektu. Z ręką na sercu doradzam tę markę!
#2014-09-12 12:58:26 

pystynna_Nel

Użytkownik

Brat przed momentem założył w dużym pokoju stylowe listwy styropianowe przysufitowe. Brak słów! Bezbłędnie mi zaproponowaliście. Na dniach wstawię zdjęcia, żeby uwiecznić efekt : ) Uściski!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015