#2014-09-16 06:17:20 

Arnarra

Użytkownik

Posty: 87

Skąd:

Wiek:

Ja mnóstwo różnych pomysłów, w jaki sposób ozdobić swojemu dzieciakowi pokój, znalazłam w dziale www pt.: fototapeta w kuchni. Obecnie, kiedy pokój mojego dzieciaka jest interesujący, brzdąc jest bardzo wesoły. Ta fototapeta tak bardzo mi się podoba, że możliwe że przykleję sobie jeszcze tapetę z fotografią do kuchni. Wtedy moja jadalnia będzie odróżniała się ładnym wyglądem. Z całą pewnością zamówię także oryginalne fototapety ścienne do sypialni.
#2014-09-16 07:28:48 

cordyllia

Użytkownik

Posty: 94

Skąd:

Wiek:

Od jakiegoś czasu popularną rzeczą są fototapety. Jasna rzecz, że mamy możliwość nimi przyozdobić kącik dziecka, jak też nastolatka. Mam szestanstoletnią córeczkę, która uwielbia różnorakie krajobrazy itp. Chciałam na jej urodziny zakupić jakąś oryginalną fototapetę. W przeglądarkę wpisałam zwroty fototapeta wieża eiffla i odnalazłam fajną fototapetę dla niej. Przyznam się, że bardzo mi się tam spodobało. A i tak planowałam mały remont, no więc postanowiłam zakupić jeszcze fototapetę kuchenną, a też fototapetę 3D do salonu. Po kilku dniach fototapety były u mnie. Założyliśmy je. W tym momencie kto odwiedza nas to tylko podziwia nasze fototapety. ; )
#2014-09-16 09:03:18 

Elisabeth Bathory

Użytkownik

Posty: 101

Skąd:

Wiek:

Kiedy chce się upiększyć swojemu malcowi pokój, trzeba mu wybrać interesującą tapetę z fotografią. Duży ich asortyment jest opublikowany w sieci. Odrobinę trwało zanim wybraliśmy najodpowiedniejszą tapetę z fotografią, gdyż mój małżonek niesamowicie zrzędził.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015