#2014-09-28 22:47:10 

Elisabeth Bathory

Użytkownik

Hej :) Zajmuję się uprawą różnych roślin, i być może będę musiała wybrać nowoczesne lampy do uprawy roślin, one na pewno w znacznym stopniu mi pomogą. Przyjaciółka dała mi taką podpowiedź, z tej przyczyny jej posłucham. O hodowli roślin dużo danych wyczytałam w dziale www o nazwie: żółknięcie liści kwiatów. A może wy mi udzielicie jakichś sugestii, co jest w stanie pomóc uprawie roślin?

#2014-09-28 23:43:21 

Arnarra

Użytkownik

Wooow! Przekonuję się, że niemało osób ma specjalistyczną wiedzę! Dobrze, dobrze! Wartościowe podpowiedzi dla każdego początkującego tutaj piszecie. Będę zaglądać. Doczytam jeszcze detale (profesjonalne led do uprawy) i będę uprawiać rośliny! Zobaczymy, co z tego będzie :DD

#2014-09-29 01:36:20 

Retronomicon

Użytkownik

Jestem pod wrażeniem ludzi, posiadającym cierpliwość oraz zapał do hodowania roślin. Ja się do tego nie nadaję. Kiedyś przez przypadek przeglądnąłem stronę na której prezentowane były tematy w stylu uprawy hydroponiczne. W ogóle mnie to nie zaciekawiło! Lecz rośliny lubię jak najbardziej! Szczególnie, gdy mam możliwość grillować na dworze :)

#2014-09-29 03:18:27 

przemyślid

Użytkownik

Fachowa literatura też w tego typu problemach, jak m.in oświetlenie do uprawy roślin zaoferować może znakomite wsparcie. Sam jednak nie mam na tyle cierpliwości, aby ją czytać. Pragnąłbym posiadać profesjonalne uprawy, ale brakuje mi samozaparcia, aby się nimi należycie opiekować.
#2014-09-29 06:07:36 

cordyllia

Użytkownik

Sądzę, iż gdyby nie uzyskane przeze mnie cenne informacje, posiadane rośliny nie rozkwitałyby tak pięknie. Dlatego zachęcam hodowców, by powiększali swoją wiedzę i wyszukiwali nowe rozwiązania z fachowych źródeł. Sama takie znalazłam w czasie szukania w internecie aktualności związanych z problematyką jak szkodniki roślin. Tym sposobem odnalazłam Seedy.pl, serwis, który gorąco rekomenduje nowym, jak też doświadczonym hodowcom.
#2014-09-29 08:51:31 

pystynna_Nel

Użytkownik

Bardzo dopomóc w hodowli roślin z całą pewnością może sprawdzona uprawa hydro. Powinnam oznajmić, że ja w ogóle o niej nie miałam pojęcia, aż swego czasu moja koleżanka doradziła mi, bym jej spróbowała. Aktualnie moje rośliny są fantastycznie ożywione.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015