#2014-10-06 05:25:08 

cordyllia

Użytkownik

Posty: 94

Skąd:

Wiek:

Ja lubię zamawiać specyfiki w różnych aptekach, jednakże czasem zamawiam w aptece znajdującej się w Ełku. Aktualnie piekielnie prosto złapać jakąś infekcję, toteż trzeba uważać. Od jakiegoś czasu u nas w firmie jest jakaś infekcja, wielu pracowników się zaraziło, zatem robota idzie bardzo wolno. W miejscu pracy krąży ulotka, gdzie znajduje się napis: apteka szczytno. Od groma pracowników wybiera w tej aptece lekarstwa, bo mają tam konkurencyjne ceny.
#2014-10-06 07:00:12 

Arnarra

Użytkownik

Posty: 87

Skąd:

Wiek:

W dzisiejszych czasach znane są apteki internetowe, szczególnie na aptekigemini.pl/lokalizacja-aptek/malbork/ Są one uproszczeniem dla multum osób. Z resztą w tej chwili robi się zakupy przez neta, to czemu nie można zakupić leków? Ja niedawno spotkałam się z multum aptek internetowych. Nawet przedwczoraj z ciekawości szukałam wiadomości czy odnajdę aptekę wysyłkową w Szczytnie. Ha! Przyznam, że odnalazłam ją prędko. Sama byłam zaskoczona, że okaże się to takie banalne. : P
#2014-10-06 07:12:53 

Elisabeth Bathory

Użytkownik

Posty: 101

Skąd:

Wiek:

Mnóstwo nie ma świadomości, że apteki sieciowe są dobrym rozwiązaniem. Jestem osobą niepełnosprawną i gdy jest zima, mam wtedy niemałe problemy z przemieszczaniem się. Z tej przyczyny apteka sieciowa, to boska rzecz. Ktoś może uznać, że trudno coś takiego znaleźć. Nie zgodzę się, ja swoją znalazłam w necie pod słowami apteki Brodnica. Ale to bez znaczenia gdzie ja odnajdziemy, bo oni podeślą leki wszędzie. Niedawno dzwoniłam do przyjaciółki, która wspominała, że ostatnio znalazła w magazynie ofertę o aptece sieciowej w Suwałkach, chociaż żyje gdzie indziej. To są atuty aptek online. : )
#2014-10-06 09:04:59 

Saffieldite

Użytkownik

Posty: 76

Skąd:

Wiek:

Od niedawna zamawiam medykamenty w solidnej aptece z Sopotu. Moja przyjaciółka mi ją zaleciła, bo mają tam sporo zestaw produktów. Iwona przeważnie mi dobrze doradzi. Kiedyś widywałyśmy się często, jednak w tym momencie sporo choruje na przeróżne choroby, dlatego też nie spotykamy się tak często. Ona dużo danych o swoich dolegliwościach odnalazła ostatnio w necie, na witrynie internetowej o nazwie: apteka. Często tam wchodzi, kiedy ma jakiś kłopot.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015