#2014-10-13 08:27:51 

przemyślid

Użytkownik

W tym momencie wiele języków jest przydatnych. Dawno temu przede wszystkim najistotniejszy był język angielski. Na dzień dzisiejszy mamy tłumaczy różnorodnych. Nawet niedawno dostałem broszurę o tytule tłumaczenia polsko norweskie, więc nawet taki język jest przydatny. Ja akurat potrzebowałem tłumacza niemieckiego, ponieważ kupiłem wóz z Niemiec i potrzebowałem przetłumaczonej umowy. Błyskawicznie kłopot rozwiązałem, gdyż w Internecie pod hasłami tłumaczenia niemiecko polskie odnalazłem co niemiara interesujących ofert. Dogadałem się z jedną spółką, podsłałem im emailem umowę i w ciągu dwóch dni już ją miałem opracowaną. Teraz znajdziemy wszystkich tłumaczy. : )
#2014-10-13 08:43:21 

Elisabeth Bathory

Użytkownik

Uważam że niesamowicie przydatny jest niewątpliwie hiszpański. Ja swego czasu miałam przeróżne dokumenty w tymże języku, toteż wstukałam w wyszukiwarkę frazę: tłumaczenie z hiszpańskiego i w taki sposób wyszukałam znane biuro świadczące tłumaczenia. Więcej wiadomości o nim jest opublikowanych w sieci . Teraz przeważnie korzystam z jego propozycji. Ja miałam hiszpański na uczelni, ale zupełnie się nie przykładałam do niego. Muszę przyznać, że zupełnie nie mam zdolności do języków, więc muszę korzystać z oferty zawodowców.

#2014-10-13 09:43:54 

Nephren-Ka

Użytkownik

We współczesnych czasach nieodzowny jest język czeski. Swego czasu, gdy szłam na spacer, ujrzałem szyld, gdzie był zamieszczony napis: tłumaczenie z czeskiego, zatem być może przyniosę tutaj moje listy, które dostałam od kuzynów z Czech. W tym momencie jestem odrobinę zajęta, jednakże, gdy tylko będę wolna, w mig tu przyjdę. Ja osobiście strasznie żałuję, że jakiś czas temu nie przykładałem się do języków. Języki są istotne przede wszystkim we współczesnych czasach. Ostatnimi czasu popularny jest także język włoski, czasami spotykam ogłoszenia o nazwie: tłumaczenia włosko polskie

#2014-10-13 11:54:27 

Saffieldite

Użytkownik

Jednym z najbardziej pożądanych tłumaczy jest tłumacz angielskiego. Oczywiście, bez liku osób gada w tym języku, ale jeśli chodzi o zawodowe tłumaczenia, to nie każdy ma taki zasób słownictwa. W mojej kwestii było tak, że musiałam kogoś znaleźć do przetłumaczenia po angielsku mojej pracy doktoranckiej. Musiałam ją mieć przetłumaczoną. Akurat idąc z uczelni do domu otrzymałam broszurę o tytule tłumaczenie angielski. Uradowałam się, ponieważ stresowałam się, że będę miała problem ze znalezieniem zawodowej propozycji. Sprawdziłam w sieci podaną stronę online z tej ulotki i skorzystałam z propozycji. Byłam bardzo zadowolona. : D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015