#2014-10-15 06:16:04 

pystynna_Nel

Użytkownik

#2014-10-15 07:35:09 

Brandon

Użytkownik

Jakiś czas temu przyjaciel zachęcił mnie do niecodziennego hobby - zbierania nasion. Najpierw patrzyłem na to sceptycznie – myślałem, że to bardzo nużące i mało interesujące hobby. Dopiero później odkryłem radość, jaką gwarantuje to oryginalne hobby! Aktualnie mam sporą kolekcję nasion z całego świata. Ostatnio nawet zakupiłem kilka takich, nie często spotykanych nasion. Zresztą co tu będę pisał - zobaczcie, na pewno na tej stronie wyszukacie również coś dla siebie.
#2014-10-15 08:24:46 

Saffieldite

Użytkownik

Ujrzałam jakiś czas temu w sieci kapitalny artykuł pt.: medyczna marihuana, który był bardzo interesujący. Prawdopodobnie zacznę zbierać różne nasiona, gdyż to daje mnóstwo satysfakcji. Jednakże najpierw powinnam kupić pojemniki do trzymania nasion.
#2014-10-15 09:41:57 

Elisabeth Bathory

Użytkownik

Moją dużą pasją jest kolekcjonowanie przeróżnych nasion. W tej chwili szukam oryginalnych odmian. Mój przyjaciel podpowiedział mi, bym zajrzał na dział internetowy o nazwie: nasiona marihuany sklep. On tam zazwyczaj zagląda, gdy pragnie coś odnaleźć. Być może skorzystam z jego rady.
#2014-10-15 12:40:40 

Retronomicon

Użytkownik

Wsłuchując się w podszepty kupiłem nasiona outdoor. Mój zbiorek się wzbogaci, a ja będę miał następną okazję do wyszydzenia moich kumpli, którzy cały czas próbują dotrzeć z odmianami do pięciu :D Respect i do kolejnego topika!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015