#2014-10-28 09:08:16 

cordyllia

Użytkownik

Siemka! Od dłuższego czasu rozważam nad pójściem do dobrego salonu SPA. Od dawna chciałam sporo kilogramów schudnąć, bo poprzez pracę przy komputerze jestem grubsza. W weekend na ulicy otrzymałam ulotkę zatytułowaną dietetycy poznań. Zastanawiam się nad pójściem do dietetyka. Oprócz tego moja kumpela gadała, że idzie na dermatologię i poszukuje salonu, w którym zapewnią jej pomocną dermatologię estetyczną w Poznaniu. Tak właśnie zastanawiam się. Z tej racji pojawiłam się tu. Pragnę Was zapytać z jakich propozycji korzystaliście w poznańskich salonach urody?
#2014-10-28 11:19:15 

Retronomicon

Użytkownik

Ciężko stwierdzić na jakie zabiegi ludzie zapisują się do salonów kosmetycznych. Nie mam bladego pojęcia, gdyż takimi sprawami fascynuje się moja partnerka. Ale jak mi się przypomniało, kiedy moja kuzynka poszukiwała dietetyczki to wpisała w Google botox poznań i to wszystko. Dlatego nie kumam tej dyskusji. Uciekam stąd. Pa!
#2014-10-28 11:51:51 

Elisabeth Bathory

Użytkownik

Moim zdaniem w tej chwili mnóstwo osób zapisuje się na różne zabiegi piękności. Dawno temu sądziłam, że to strata gotówki, ale pewnego weekendu sprawdzając Internet trafiłam na pewną witrynę internetową, która okazała się być własnością salonu piękności Maraga Strefa SPA. Postanowiłam skorzystać, w szczególności, że ceny mieli promocyjne. Po powrocie do mieszkania byłam zachwycona. Mogę szczerze przyznać, że ten salon zatrudnia najbardziej profesjonalnego lekarza medycyny estetycznej w Poznaniu. Więc rozpoczęłam wszystkim polecać ten salon SPA. Jest wspaniały. Polecam z całego serca!
#2014-10-28 12:42:21 

Nephren-Ka

Użytkownik

Bez wątpienia multum osób korzystało z usług salonów piękności. Jedni zapisują się na masaże, inni przykładowo depilację. Mnie ta sprawa nie ciekawi, bo na takie rzeczy zapisuje się moja żona. Nawet kilka dni temu wspominali jej, że jest skuteczna endermologia w Suchym Lesie. Dlaczego nie, może kiedyś. Teraz ona tego nie potrzebuje. Pozdrawiam!
#2014-10-28 14:11:05 

Saffieldite

Użytkownik

Podejmowane dyskusje na forach internetowych są pomocne. Nie raz rozważałam jakie zabiegi pielęgnacyjne teraz są modne. Lecz mnie bardziej ciekawi usuwanie blizn laserem. Nawet ostatnio dowiedziałam się, że powstał skuteczny Fraxel w Poznaniu. Powinnam się więcej w tym temacie dowiedzieć, gdyż pragnę w końcu usunąć swoje blizny.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015